Alla Pugačova demonstrē, kā izskatās viņas mājoklis Izraēlā: es paliku uz pauzes, kad redzēju iekšpusi

Tikai ļoti stiprs cilvēks spēj atstāt aiz muguras visu pazīstamo un mīļo, lai dotos pretī nezināmajai nākotnei. Mēs bieži pieķeramies saviem ieradumiem un lietām, kas mums ir svarīgi, un negribam no tiem atteikties.

Tomēr zvaigžņu ģimenei bija jāatstāj savas mantas un īpašumi dzimtenē, lai sāktu jaunu dzīvi svešā villā. Tagad Pugačovas māja izskatās pavisam citādi nekā iepriekš.

 

Šodien pievērsīsim uzmanību tam, kā mūsu “kaimiņu” mentalitāte atšķiras no ārzemnieku. Šīs atšķirības ir redzamas gan viņu uzvedībā, gan mājokļu iekārtojumā.

Pugačovas māja

Alla Pugačova bija ne tikai skatuves primadonna, bet arī sekoja savam, grūti izcīnītajam ceļam. Viņas ekstravagantais stils un izaicinājumi sabiedrībai un kolēģiem padarīja viņu par unikālu personību. Pugačovas izsmalcinātība izpaudās arī viņas pils interjerā, kur viņa dzīvoja kopā ar Maksimu Galkinu. Atgādinām, ka pēc apprecēšanās Pugačova pārcēlās uz sava piektā vīra pili Grjazi ciemā.

Kā zināt, ka kaķis jūs patiesi mīl? 5 kaķu šitas mīlestības izpausmes

Pēc kārtējās reizes oficiāli paziņojot par karjeras beigām, Primadonna mierīgi apmetās uz dzīvi un audzināja savus dvīņus.

Alla Pugačova dzīvoja savā dzimtenē, pametot māju tikai tad, kad devās uz zvaigžņu pasākumiem. Viņa vienmēr bija “īpaša” persona šajos pasākumos. Visas viņas nepieciešamās lietas laimīgai dzīvei bija pieejamas viņas personīgajā teritorijā – pilī, kas aizņēma divus hektārus zemes un trīs tūkstošus kvadrātmetru platību.

 

Mājas teritorijā bija savs mežs, atpūtas zona, teātris un citi elementi. Pils interjers bija noformēts, ņemot vērā cara pils dizainu – augstie apgleznotie griesti, kristāla lustras un grezna apdare. Telpās atradās arī statujas, Henrija II bruņas un antikvāras dabīgā koka mēbeles.

Mājas plānojums ietver plašas viesu zonas, kur Pugačova var uzņemt viesus un rīkot pasākumus. Ir iespējams, ka mājoklī ir speciālas telpas, piemēram, mājas kinozāle, mūzikas istaba vai studija, kur viņa var veikt radošu darbu un uzņemt draugus un kolēģus. Alla Pugačovas mājoklis Grjazi ciemā ir simbols viņas panākumiem un dzīves stilam, apvienojot greznību, komfortu un funkcionalitāti, kas atbilst viņas statusam kā vienai no Krievijas lielākajām mūzikas ikonām.

Bet kā ir tagad? Uzzini kā dīva dzīvo tagad (ar FOTO)

 

Šķir otru lapu, lai redzētu kā izskatās mājoklis kurā Alla un Maksims dzīvoja Izraēlā

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment