Jozefīne Rivera, bija pieslēgta pie radiatoriem, tumšā un aukstā zemes caurumā, kur viņa regulāri saņēma sitienus no neprātīgā briesmoņa rokas.
Katrreiz, kad viņa dzirdēja sava ieslodzītāja smagos soļus, viņa prātoja, vai šī būs tā reize, kad viņa tiks nogalināta. Pēc 2 mokpilnām dienām, viņa beidzot uzzināja, kādēļ viņa tika nolaupīta.
Vardarbīgais vīrietis, Garijs Heidniks, plaši un detalizēti izstāstīja savam upurim slimo plānu.
“Es gribu bērnus,” viņš sāka. “Es gribu ļoti daudzus bērnus. Man jau pāris ir, bet valsts man viņus atņem. Tagad tā vairs nebūs problēma. Tu esi šī visa sākums. Tev būs jādzemdē man bērni, bet tu te nebūsi vienīgā. Es šeit gribu savākt vēl 9 meitenes, kuras visas man dzemdēs bērnus.”
Lai lasītu vairāk par šo trako notikumu, šķir otru lapu
Tevi noteikti interesēs
- Draudzene Sanda aizmirsa nolikt klausuli pēc sarunas un es uzzināju daudz ko jaunu par savu ģimeni
- Eksperti atklāj, ka vairums cilvēku Latvijā kurina savu māju ar aizliegto kurināmo; sods līdz 2800 eiro
- Klimatologi pēc ilgas analizēšanas baidās par gaidāmo vasaru: ”Pagaidām prognozes neliecina neko mums labu”
- Vairs nekādas vārīšanas katru dienu: šīs bietes ir mans ziemas atklājums – sagatavoju pilnu katlu un izmantoju gan salātos, gan kā piedevu
- Nolēmu randiņā notēlot bezdarbnieku, lai redzētu Ineses reakciju un es nekļūdījos
- “Ar tavu raksturu tikai kaķi sadzīvotu” teica Māris; tikai nedēļu vēlāk saprata cik ļoti bija kļūdījies








