Austriešu psihoterapeits atklāj 4 pazīmes, kuras nosaka, ka pāris drīz šķirsies

Ar 93% precizitāti var paredzēt, ka pāris izšķirsies. Ar šādiem secinājumiem nāca klajā austriešu psihoterapeits Alfrīds Lengle.

Konferencē par tēmu ” Par mīlestību, vientulību un laimi attiecībās” viņš paziņoja, ka pāri, kuru attiecībās ir manāmas šīs četras pazīmes, pilnīgi noteikti ir gaidāma šķiršanās. Pastāstīsim, kas šīs ir par pazīmēm.

Un tātad, ar 93% precizitāti var noteikt, ka pāris šķirsies, ja: 

  1. Viens no abiem ir ieņēmis aizsardzības pozīciju. Runājot eksistencionāli-analītiskajā valodā tas nozīmē, ka viņš *viņa) meklē aizsardzību. Šī pozīcija iztukšo attiecības.
  2. Viens no partneriem nepārtraukti otru kritizē. Tas nozīmē, ka viens otru padara nevērtīgu. Un tad otram rodas sajūta: es viņam neesmu vajadzīgs, man jāiet projām.  
  3. Ja ir necieņai, vai abpusēja nevērība. Tas nozīmē, ka attiecībās pazūd pašvērtējums. Šādās attiecībās no personalitātes nav ne miņas.
  4. Eksistē noslēgtība.  Ja kaut viens no pāra ir noslēgts, tad nav kopīgas situācijas pārdzīvošanas.

Pēc Alfrīda Lengle domām, pāriem, kuru attiecībās ir šādas problēmas nevar palīdzēt pat ģimenes psihoterapeits. Viņi savās attiecībās nespēj vienoties viens ar otru.

Pats interesantākais ir tas, ka pēc pirmajām 15 minūtēm sarunājoties ar pāri, var noteikt, kura no šīm pazīmēm ir raksturīgāka šajā ģimenē. Piemēram, vīrs un sieva sēž tādā pozīcijā, ka nevar viens otram ieskatīties acīs. Vai rāda viens otram pazemojošus žestus.

Lasi vēl: Krievu psihologs ar 30 gadu pieredzi atklāj 12 skarbus un tiešus padomus pāriem

Avots: revolucija.eu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru