Bangladešā ierosina samazināt minimālo vecumu, lai laulātos – tagad to varēs darīt jau no ŠĀDA vecuma!

Bangladešā nesen pieņemtais likums, kas ir samazinājis atļauto vecumu, kādā bērnus drīkst izprecināt, ziņo kapmaņas grupa “Girls Not Brides.

Iepriekšējā nedēļā tika publiskots likumprojekts, kas atļautu valstī “īpašos gadījumos” atļaut precēties, nesasniedzot 18 gadu vecumu “augstāka labuma” dēļ un ar vecāku un tiesas atļauju.

“Girls Not Brides” kritizē jauno likumu, sakot, ka projektā nav definēti “īpašie gadījumi” vai “augstāks labums” – kas ļauj interpretēt likumu pēc paša iegribas un pat dekriminalizēt izvarošanu.

Kampaņas pārstāvji uzsver, ka vecāku vai tiesas atļauja nepasargās bērnu no precēšanās piespiedu kārtā.

Lasi arī: Vīrietis draudēja nogalināt viņas nolaupīto bērnu, ja viņa neizpildīs pavēles; šausmīgs gadījums, kas beidzās neticami!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vairāk!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close