Beidzot atklāts, kāds vecums vīriešiem un kāds vecums sievietēm ir pats laimīgākais!

Vai piekrītat tam, ka vīriešiem pats laimīgākais vecums ir 37 gadi? Izrādās, ka tam ir pavisam loģisks paskaidrojums. Turklāt, lielākā daļa aptaujāto vīriešu atzinās, ka 37 gadi ir ideāls vecums. Kādēļ? Tas ir vecums, kad līdz pusmūža krīzei ir salīdzinoši tālu, bet visas dzīves privilēģijas jau ir pieejamas: karjeras sasniegumi, noturīgas attiecības, bērni.

Saskaņā ar Lielbritānijas tirgus izpētes biroja veikto pētījumu, ko pasūtīja Vides, pārtikas un reģionālo lietu (DEFRA) departaments, apmēram 43% vīriešu par laimīgāko dzīves notikumu uzskata bērniņa piedzimšanu, bet 35% – ģimenes izveidošanu.

Pēc 30 vai 40 gadu vecuma vīriešiem iestājas dzīves periods, kurā viņi pārdomā visu līdz šim sasniegto. Vīrieši, kas pret savas dzīves veidošanu attiecas ļoti nopietni, līdz 37 gadu vecumam jūtas par sevi pārliecināti un veiksmīgi. Šādiem vīriešiem jau ir ģimene un stabils darbs, kas noteikti palīdz būt emocionāli daudz stabilākiem un mazāk stresainiem nekā tiem, kas atrodas nemitīgos sevis un dzīves meklējumos.

Īsāk sakot, 37 gadi ir vislabākais vecums tiem, kas zina, ko grib no dzīves un visu jau ir sasnieguši, bet bēdīgs dzīves posms tiem, kas saprot, ka vēl neko nav sasnieguši. Bet kā ir ar sievietēm?

Tas pats Lielbritānijas tirgus izpētes biroja pētījums liecina, ka sievietes vislaimīgākās ir pēc 40 gadu vecuma. Taču daži citi pētījumi liecina, ka sieviete savos 28 gados ir pilnībā apmierināta ar savu seksuālo dzīvi, 29 gados ar savu karjeru, 31 gada vecumā ar savām attiecībām, 32 gados ar savu ģimeni, bet 33 gados sieviete ir apmierināta ar savu finansiālo stāvokli.

Izrādās, ka arī pensijas vecumā cilvēki spēj būt patiesi laimīgi! Vīrieši 65 gadu vecumā jūtas apmēram 7 – 8 ballu skalā no 10 ballu sistēmas, bet sievietes šajā pašā vecumā jūtas ap 7,6 ballēm. Parasti tas ir saistāms ar to, ka cilvēki šajā vecumā spēj lepoties ne tikai ar saviem, bet arī ar savu bēru un mazbērnu panākumiem.

Laimes sajūtu nosaka ļoti daudzi faktori, tādēļ dzimumam šajā brīdī nav īsti nekādas nozīmes. Ja cilvēks jūtas veiksmīgs gan ar savu veselību, gan darbu, gan ģimeni, tad noteikti būs arī laimīgs.

Lasi vēl: Austriešu psihoterapeits atklāj 4 pazīmes, kuras nosaka, ka pāris drīz šķirsies

Avots: abiem.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru