Kāda sieviete, Dženifera Berija, ir 33 gadus veca un ir pastrādājusi kaut ko neiedomājamu- izmetusi savu jaundzimušo bērnu pa 7. stāva logu.
Viena no viņas kaimiņienēm, kura redzēja, kā Dženifera tiek aizturēta, teica: “Viņas acīs bija redzams sātans. Viņas skatiens bija tukšs un pazudis. Tā, kad tu aptver, ka nezini, kurp doties.”
Tas notika kādā no Ņujorkas pilsētas, Bronksas apgabala, daudzstāvu dzīvojamajām ēkām. Dženifera Berija dzīvoja kopā ar savu draugu, Džovanni Džonsonu, jau vairāk kā pusotru gadu. Viens no pāra kaimiņiem pamanīja, ka iekšpagalmā ir asiņu pleķis, kurā šķietami atrodas zīdainis, tāpēc tika izsaukta policija.
Lai uzzinātu vairāk par briesmīgo noziegumu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Astrologs Kristaps Baņķis nosauc Latvijas galveno nelaimi un paskaidro kāpēc nekas neuzlabosiesby Sandra Ločmele
- 43 gadu vecumā mūžībā devusies romantisko filmu aktrise; viņa līdz pēdējam ticēja, ka viss būs labiby Sandra Ločmele
- Tā nav nedz ģerānija, nedz lavanda – viens augs, kas ir īpaši izturīgs un piemērots šim pavasarim, lai izrotātu savu balkonuby Oskars Andersons