Ceļā uz nākotni: Jaunais Honda FCV, ko darbina ūdeņraža degviela

Japāņu auto ražotājs Honda prezentēja jauno automašīnas modeli Honda FCV Concept, kas bāzēts uz ūdeņraža degvielas šūnām.

2008. gadā jau bija izlaists FCX Clarity, ko darbināja ūdeņraža degviela, kas spēja patērējot vienu bāku degvielas nobraukt 387 km garu ceļu. Jaunajā modelī šī distance ir palielināta līdz 480 km, un uzpildīšana notiek mazāk nekā 3 minūšu laikā. 

Honda FCV Concept auto ir izveidots pēc labākām uzņēmuma tradīcijām: zems un plats aerodinamiskais profils, pludlīnijas virsbūve. Pateicoties jaunajai “riepu bāzei”, salonā ir vairāk vietas pašažieriem (salīdzinot ar iepriekšējo modeli) – te būs ērti sēdēt vienlaikus līdz pat 5 cilvēkiem. 

 

Ir iecerēts, ka šis auto jaunums tiks palaists tirgošanā jau sākot ar 2016. gadu.

 

Šķirsti lapas uz priekšu, lai apskatītu AUTO FOTO..


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close