24 gadus vecam vīrietim kabatā uzsprāga elektroniskās cigaretes baterijas, kas aizdedzināja viņa kāju un atstāja šausmīgus apdegumus.
Civilais inženieris Robijs Robsons ieguva otrās un trešās pakāpes apdegumus, un to ārstēšanai varētu būt nepieciešama pat operācija. Viņa kāja aizdegās ar tādu blīkšķi, kas atgādināja uguņošanu. Tā notikušo raksturo viņa līgava Kerija Anne, kas notikuma brīdī bija kopā ar viņu.
Tevi arī varētu interesēt
Brīdinām: nākamajā lapaspusē nepatīkami skati!
Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar raksta turpinājumu!
Tevi noteikti interesēs
- Sākot ar aprīli, daudziem Latvijas autovadītājiem būs jāņem vērā izmaiņas, lai izvairītos no barga sodaby Sandra Ločmele
- Iespējams, jau tuvākajā laikā daudziem Latvijas autovadītājiem nāksies šķirties no summas, kas var sasniegt pat 2000 eiroby Sandra Ločmele
- Ģeniāls iemesls, kāpēc tik daudzas slavenības valkā sarkanas brilles – tas nav tikai dēļ izskataby Sandra Ločmele