“Cilvēki mirst visu laiku un katrā lidmašīnā ir problēmas”; Bijusī stjuarte atklāj tumšus noslēpumus

 

ewed

Agrākā aviokompānijas darbiniece Elisona Houpa uzrakstījusi rakstu, kas atklāj tumšos noslēpumus, kurus viņas bijušie kolēģi nekad nestāstīstu tev.

Pasažieri varbūt nevar vien sagaidīt, kad varēs ķerties klāt lidostas maltītei un līdzās savam klusajam blakussēdētājam nobaudīt tasi kafijas.

Bet ir lietas, ko pasažieri nezina. Piemēram, to, ka lidostu maltītes bieži ir pretrunā ar higiēnas standartiem, ka kafiju gatavo ar netīru ūdeni un ka klusais, padzīvojušais blakussēdētājs viņiem līdzās varētu būt miris.

Hopa brīdina, ka lidotājiem nevajadzētu dzert lidmašīnā pasniegto tēju un kafiju, jo to pagatavošanai izmantoto ūdeni uzglabā grūti tīrāmās tvertnēs, kuras var saturēt lielu daudzumu baktēriju. Viņa arī dod padomu ēst tikai to ēdienu, kurš pirms tam bijis cieši un kārtīgi iepakots.

Taču tālāk viņas stāsts kļūst vēl trakāks. Nevienam no mum nebija ne jausmas, ka kaut kas tāds notiek lidmašīnās!

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu:


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close