Corolla – Pasaulē visvairāk pārdotais automobilis

Jaunā Toyota Corolla ir vēl prestižāka un elegantāka nekā jebkad līdz šim. Jaunais, futūristiskais dizains lieliski izskatās jebkurā vidē.

Salonā ir apvienots pārdomāts dizains, izcils komforts un daudz brīvas vietas pasažieru kājām. Modernās drošības sistēmas un jaudīgu, bet ekonomisku dzinēju klāsts padara Corolla par iedvesmojošu izvēli.

Iedvesma katrā detaļā

Jaunajai Corolla ir futūristiskais dizains, kas apvieno elegantu hromētu priekšējo režģi ar izteiksmīgiem LED lukturiem, bet salona pārdomātais dizains un izcils komforts ļauj vadītājam un pasažieriem izbaudīt braucienu bez jebkādām rūpēm.

Iedvesmas veicināts dizains

Iesēdieties jaunajā Corolla un atklājiet ērti lietojamo saskarni, reāllaika savienotos pakalpojumus un jauno 7”Toyota Touch 2&Go multimediju sistēmu. Ar Toyota Safety Sense drošība ir visaugstākajā līmenī.

Leģendas turpinājums

Šī ir leģendārā Corolla. Viss sākās 1966.gadā, kad debitēja pirmās paaudzes Corolla. Kopš tā laika šis uzticamais sedans turpinājis pilnveidoties, piepildot un pārspējot miljoniem autovadītāju vēlmes. Te tā ir šodien – jaunā Toyota Corolla, kvalitāte vienpadsmitajā paaudzē.

https://www.toyota.lv/new-cars/corolla/index.json#

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close