Dari pats jeb 5 lietas, ko vīrietis mājās var salabot bez profesionāļa palīdzības

home-improvement-jobs

Vienmēr, kad mājās kaut kas ir saplīsis, mums visiem pirmais instinkts ir izsaukt profesionāli, pagaidīt, kamēr viņš salabo to, kas saplīsis, samaksāt viņam naudu un dzīvot tālāk laimīgi.

Bet, ja mēs dažas lietas darītu paši, tad ieekonomētu labu naudas summu – un vai tas neizklausās vilinoši?

Būsim godīgi – par sīkiem santehnikas vai remontdarbiem nākas maksāt bargu naudu un tāpēc nereti zvanām kādam zinošam cilvēkam vaicāt pēc padoma vai aicinām zinošo kaimiņu uz tēju pie mums, un tad it kā nejauši sākam stāstīt, ka mums kaut kas ir saplīsis. Ņemot vērā, ka latvieši ir praktiska tauta, tad esam apkopojuši 5 remontdarbu aprakstus, ko vari mājās darīt pats.

Šķir lapu tālāk, ja vēlies uzzināt, ko mājās droši vari darīt pats!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Raimonds</cite>

    Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook, Draugiem un tml izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa – loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šī brīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, sauktās par sindikātiem, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Galu galā – vai pat tūkstoša, kur nu vēl trīs vai piecu regulārs laimests būtiski neizmainītu tavu dzīvi? Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Pievienot komentāru