Dažādi veidi, kā pasargāt savu automašīnu pret nozagšanu

car-thief1

Automašīnas tiek zagtas daudz biežāk, nekā daudziem šķiet, ikviens var kļūt par zagļa upuri, neatkarīgi kāda tev ir automašīna.

Protams, pēc noteikumiem un polisē noteiktā zādzības riska seguma apdrošināšanai (ja tāda ir), būtu jāatmaksā summa pilnā apmērā par nozagto automašīnu. Tomēr, lai tu un tavs auto nekļūtu par zagļu upuri un izvairītos no šādām situācijām, daži ieteikumi.

Tāpēc iegaumē turpmāk minētās ierīces, kas spēs pasargāt tavu automašīnu pret nozagšanu. Tomēr, jāpiemin, ka ideālas aizsargierīces nav, jā, liela daļa ierīču tev var palīdzēt no zagļiem iesācējiem, aizsargāt savu automašīnu, bet no profesionāļiem zagļiem tu nespēsi pasargāt savu automašīnu.

Piemēram, lai profesionāls zaglis izslēgtu ārā signalizāciju, viņam tas prasīs aptuveni 1-2 minūtes. Tāpēc vienīgais, kas spēs, kaut vismaz pasargāt tavu automašīnu – tā ir dažādu ierīču kombinēšana.

Mehāniskā aizsardzība

blokirator_thumb_medium250_

Šis ir pretaizdzīšanas instruments vai blokators, kas bloķē piekļuvi vadībai. Šī ierīce var bloķēt transmisiju, stūri, pedāļus, dzinēja pārsegu.

Elektroniskā aizsardzība (signalizācija)

signalka_thumb_medium250_

Šī automašīnu signalizācija galvenokārt paredzēta, lai piesaistītu cilvēku uzmanību un lai informētu īpašnieku par ielaušanos automašīnā.

Imobilaizeris

imob_thumb_medium250_

Šī ierīce ir droša dzinēja bloķēšana, kas novērš automašīnas zādzību.

Raksts tapis sadarbībā ar –  file22457477_mana_liels

Avots: www. super-mens.ru

1x1

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru