Drosmīgi un atklāti: pēc 21 gada izvarotā un izvarotājs publiski pārrunā notikušo (VIDEO)

Šis ir stāsts, kas liek paskatīties uz traģisku situāciju no vairāk nekā vienas puses. Šie cilvēki pierāda, ka, gadiem ritot un dzīvei mainoties, arī perspektīva par notikušo mainās, taču tā nemazina emocijas, kas vajā gan upuri, gan varmāku. Viņi ir atklājuši savu formulu, kas ir ļāvusi tikt pāri notikušajam.

Šie divi cilvēki satika viens otru, būdami pavisam jauni – meitenei bija 16 gadi, bet puisim 18. Tagad, vairāk nekā pēc divdesmit gadiem, viņi ir pilnībā izpratuši viens otra motīvus un rīcības iemeslus, un tas ir nesis mieru viņu dvēselēm.

Kas ir pats drosmīgākais – viņi savu formulu ir atklājuši visai pasaulei drukātā un video formātā, un rosina mūs visus paskatīties uz seksuālas vardarbības jautājumiem globāli.

Lasi vēl: Šīs 5 preizvarošanas ierīces pārsteigs ikvienu!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu vairāk par lasītu tālāk!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close