Elitārā skolā meitenēm liek ar ceļiem nostāties uz krēsla, lai kontrolētu svārku garumu – Dievs nedod, ja būs par īsu!

Elitāras skolas vecāki ir šokā par to kā tiek kontrolēta skolas uniformas dreskoda ievērošana – viņu meitām rindas kārtībā liek nostāties ar ceļiem uz krēsla, lai precīzi nomērītu svārku garumu un Dievs nedod, ja tie būs par īsu!

Vecāki ir apvienojušies pret šādas senas metodes izmantošanu skolā, lai noteiktu meiteņu svārku garumu. Skolas noteikumi šajā skolā paredz, ka meiteņu svārku garums nedrīkst būt nevienā brīdī īsāks kā 5 cm virs ceļa – attiecīgi, ja meitenei svārki kaut nedaudz ir uzvilkti par augstu un šī svārku apakšmala ir augstāka kā 5 cm no ceļgala, tad gaida sods!

Lai noteiktu šo svārku garumu, meitenēm ar ceļiem ir jānostājas uz jebkuras cietas virsmas un kāds no skolas darbiniekiem nomēra attālumu starp svārku apakšmalu un cieto virsmu. Ja kādā brīdī rodas aizdoma par šī garuma neievērošanu, meitene tiek aicināta uz atkārtotu nomērīšanu.

Lasi vēl: Skolā atcelta sporta diena un izsludināta ārkārtas situācija, jo to apsēduši… trusīši

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kas notiek, ja tiek pārkāpts svārku garuma noteikums!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close