Manuprāt, daudzi piekritīs – izvēlēties pareizo programmu veļas mazgājamajā mašīnā nav nemaz tik vienkārši, tas drīzāk ir īsts mākslas darbs! Jo īpaši tad, ja, tāpat kā man, ir nācies saskarties ar tā sauktā “ātrā cikla” radītajām problēmām.
No malas šķiet – ieliec veļu, nospied pogu, un pēc 30 minūtēm drēbes ir gatavas lietošanai. Taču realitātē viss nebūt nav tik rožaini.
Kā tas bija man
Sāku ņemt ārā kreklu un jūtu, ka tas neatbilst svaigumam. It kā tikko būtu izskalots. Es to pilnībā izņemu un uz piedurknēm redzu briesmīgus pulvera atlikumus. Nu, kā tas ir? Acīmredzot ar vienu skalošanu, kas parasti tiek iekļauta ātrajā režīmā, vienkārši nepietiek. Rezultātā man nācās to restartēt normālā režīmā. Bet es izgāju viegli, patiesībā, izmantojot ātro režīmu, var būt daudz vairāk problēmu.
1. Nepietiekama traipu un netīrumu noņemšana
Ātrās mazgāšanas režīms saīsina ciklu, kas nozīmē, ka traipi un netīrumi netiek pilnībā noņemti. Mašīnai vienkārši nav laika pilnībā izšķīdināt un sadalīt mazgāšanas līdzekli, un īpaši noturīgi traipi paliek uz auduma, it kā tie nekad nebūtu mazgāti.
2. Uz auduma paliek mazgāšanas līdzeklis
Kad mazgāšana notiek ātri, skalošanai ir mazāk laika nekā nepieciešams. Tādējādi daļa pulvera vai želejas var palikt audumā. Tas ietekmē ne tikai apģērba maigumu, bet arī jūsu ādu, īpaši, ja tā ir jutīga.
3. Minimālā tīrība
Ātrais režīms acīmredzami nav piemērots lielākajai daļai uzdevumu. Piemēram, sporta apģērbam , ko esat valkājis visu dienu, ir nepieciešams ilgāks cikls, lai pareizi noņemtu netīrumus un smakas. Ātra mazgāšana šeit vienkārši nedarbosies – auduma šķiedrās paliks dažas nepatīkamas smakas.
4. Vairāk tērē ūdenim un elektrībai
Vienmēr pastāv risks, ka ātra mazgāšana diez vai veiks savu darbu pirmajā reizē. Visticamāk, tas būs jāsāk no jauna, kas nozīmē vairāk ūdens, elektrības un laika.
Lasi vēl: Atzarojot kokus, daudzi pieļauj šo kļūdu. Kā panākt, lai zāģējuma vieta ātri un dabiski aizaug
Rezultātā ātra mazgāšana ne tikai neietaupa naudu, bet arī rada lieku apgrūtinājumu.
Tomēr galvenie faktori tikai sekos!
Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu….
Tevi noteikti interesēs
- Produkti ar visilgāko glabāšanas laiku: pareizi iepakojot, tie nesabojājas pat vairāk nekā 20 gadusby Rinalds Bergmanis
- Asfalts kūst: sinoptiķis pastāstīja, ko sagaidīt iedzīvotājiem no spēcīgā ciklona, kurš tuvojasby Sandra Vīgante
- Kāda ”Swedbank” kliente savā pastkastē saņēmusi no bankas ļoti dīvainu sūtījumu: ”Esmu nesaprašanā”by Sandra Vīgante