Absurda situācija izveidojusies Tīnūžu pamatskolā, kurā skolotājiem alga vidēji esot samazinājusies teju par trešdaļu – un tas viss neskatoties uz to, ka valsts esot palielinājusi valsts budzēta finansējuma apjomu skolotāju algām visā valstī.
Sašutis par to ir pamatskolas direktors, kurš runājot par izglītības atalgojuma reformu LNT ziņām skaidroja – “līdzekļi miljonu veidā tiek iepludināti skolotāju algām, bet reāli redzam, ka šo līdzekļu pietrūkst”!
Šķir otru lapu, lai redzētu sižetu un skolotāju komentārus
Tevi noteikti interesēs
- Dēls piedāvāja pārdot manu māju un pārcelties uz dzīvokli Olainē: es piekritu, bet izvirzīju vienu negaidītu nosacījumu
- Lasis uz svētku galda izdosies neatkārtojami sulīgs ar perfektu garoziņu, ja to apviļāsiet ar 1 pavisam vienkāršu sastāvdaļu
- Kā es pārmācīju savu bezkaunīgo kolēģi Māri, kurš vienmēr “nejauši” aizmirsa maku mājās
- LTAB pārstāvji vēršas pie Latvijas autovadītājiem ar īpašu informāciju: ”Pārbaudi savu OCTU”
- Neparasts notikums ceļā uz Jēkabpili: sieviete iekāpa autobusā un apklusināja visus ar vienu frāzi
- 9.decembrī tika apstiprināti jauni Transportlīdzekļu un to vadītāju noteikumi: kas mainīsies šoferīšiem








