FOTO: 14 pierādījumi, kā brīnumskaista ielu māksla var pilnībā izmainīt pilsētas ainavu

1111111

Daudz cilvēku ar ielu “mākslu” saprot grafiti ķēpājumus uz sienām, kuri nevienam nepatīk, bet tikai izbojā ainavu. Taču mūsdienās arvien izplatītāka kļūst profesionāla ielu māksla, ar kuras palīdzību mākslinieki spēj pilnībā transformēt neinteresantas, pelēcīgas ainavas un pastaigu pilsētas ielās padarīt par aizraujošu piedzīvojumu mākslas un radošuma pasaulē. 

Šīs mākslas veids pašlaik ir viens no neatzītākajiem, nepieņemtākajiem, bieži vien māksliniekiem jādarbojas nelikumīgi un ātri, tumsas aizsegā. Un tomēr, kad viņu darbi ir pabeigti, neviens vairs nesaskata tajos tikai vandālismu vien.

Šajā rakstā piedāvājam 12 pārsteidzošus piemērus tam, cik skaista un pārsteidzoša var būt ielu māksla – vienaldzīgu neatstās nevienu!

Lasi vēl: 15 FOTO ar vassarraibumainiem cilvēkiem, kuri tevi hipnotizēs ar savu unikālo skaistumu

Lai apskatītu pilnu galeriju, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close