FOTO: Šie 25 mākslinieki tik precīzi attēlojuši, kā ir dzīvot ar depresiju, ka metas zosāda

ergrefger

Depresija mūsdienās kļūst par arvien lielāku problēmu, kas skar miljoniem cilvēku pasaulē ik dienu. Īpaši aktuāla šī neredzamā slimība ir Rietumu pasaulē, un nereti, ja cilvēks nesaņem palīdzību, tā var novest arī pie traģiska iznākuma. 

Ļoti bieži no depresijas cieš mākslinieki, kuri arī cenšas to izpaust savos darbos. Lūk, kā depresiju izjūt vai iztēlojas 25 dažādi mākslinieki. Šie darbi ir tik izjusti un patiesi, ka liek tirpām skriet pār kauliem.

Ja tev kādreiz ir bijusi depresija, visdrīzāk tu dažos no šiem attēliem ieraudzīsi sevi un sapratīsi, ka neesi vienīgais, kurš ir juties šādi.

Ja tev nekad nav bijusi depresija, tad šie darbi tev palīdzēs saprast, kā jūtas cilvēki, kuri ar to dzīvo. Jo sapratne ir pirmais un svarīgākais solis ceļā uz spēju šiem cilvēkiem palīdzēt.

Lasi vēl: Paši spēcīgākie foto, kas jebkad ir uzņemti – īpaši #7!

Lai apskatītu pilnu galeriju, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close