Francijas piekrastē izskalots, kas neparasts – aicina cilvēkus tiem nepieskarties!

Pirms pāris dienām vietējos un tūristus Francijā pārsteidza dzelteni sūkļveidīgi izskalojumi vairākās pludmalēs, aptuveni 30 metru garumā. Biologi aicina šiem izskalojumiem nepieskarties!

Francijas ziemeļu daļā (Ziemeļjūras krastos, no Buloņsirmēras līdz Letukē) vairākās pludmalēs, 30 metru garumā ir novēroti neparasti izskalojumi. Tie ir sūļveidīgi – dzelteni un putaini. Smaržo viegli pēc parafīna. Biologi ir paņēmuši paraugus izpētei, un pēc pirmajām izskanējušām versijām, šie neparastie izskalojumi varētu būt naftas blakusprodukti, kas visdrīzāk cilvēkiem un dzīvniekiem nav kaitīgi, taču pagaidām aicina cilvēkus tiem nepieskarties.

Pludmales, kurās novēroti neparastie dzeltenie, putainie izskalojumi ir: La Slack, Wimereux, Le Portel, Equihen-Plage, Hardelot, Le Touquet, Stella and Berck.

PAPILDINĀTS: izskalojumu izcelsme vēl nav noskaidrota, taču vietējās pārvaldes apstiptina, ka cilvēkiem un dzīvniekiem tie nav bīstami.

Lasi vēl: VIDEO: ko dara piedzērušos cilvēku pūlis, kad ierauga 4 jauniešus nodarbojamies ar seksu jūrā?

Avots: dailymail.co.uk


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close