Garmin rada izturīgu GPS pulksteni, kas perfekts pat militārajiem standartiem

Garmin radījis Instinct Tactical Edition izturīgu āra GPS viedpulksteni, kas veidots atbilstoši militārajiem standartiem (MIL-STD-810G) termiskajai, šoka un ūdens pretestībai (novērtēts līdz 100 metriem) ar pastiprinātu šķiedru polimēra korpusu. Tas ir veidots ar ķīmiski nostiprinātu un pret skrāpējumiem izturīgu displeju, kas ir viegli nolasāms, jo īpaši, tiešā saules gaismā.

“Instinct sērija ir ātri sevi pierādījusi kā pulkstenis cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams tikpat izturīgs aprīkojums, cik skarbi ir apstākļi, kādos viņi atrodas,” sacīja Dens Bartels, Garmin globālās plaša patēriņa preču pārdošanas viceprezidents. “Iekļaujot taktiskās funkcijas no Garmin Tactix sērijas, Insitinct Tactical Edition apvieno labāko no abām produktu līnijām, lai nodrošinātu taktiskās un multisporta funkcijas cilvēkiem, kuri pavada savu laiku ārpus telpām un kuriem ir nepieciešams pulkstenis, uz kuru var paļauties pat visizaicinošākajos apvidos.”

Aprīkots ar navigācijas un treniņu funkcijām, Instinct Tactical Edition ietver vairākas funkcijas, kas ir specifiskas tieši taktiskajām operācijām, ieskaitot Jumpmaster un iepriekš ielādētas taktiskās darbības, projicētus pieturpunktus, divpozīciju GPD formatēšanu un nakts redzamības saderību. Gaisa operācijām izmanto Jumpmaster trim lēcienu veidiem: HAHO, HALO un Statiskajam. Iestatiet pulksteni divpozīciju režīmā, un pulkstenis vienlaicīgi attēlos divas koordinātu sistēmas, tādas kā MGRS un garums/platums vienā datu ekrānā. Kad ir aktivizēts nakts redzamības režīms, fona izgaismojuma iestatījumi ekrānam samazināsies līdz tādam līmenim, lai tas netraucētu nakts redzamības brillēm.

Tam pievienotas uzlabotas funkcijas no Garmin Tactix® sērijas, ieskaitot nakts redzamības saderības režīmu, Jumpmaster, divpozīciju GPS formatēšanu, iepriekš ielādētu taktisko darbību un pieturpunkta projekciju. Instinct Tactical Edition ietver arī jaunu maskēšanās režīmu, lai izvairītos no GPS atrašanās vietas uzglabāšanas un publicēšanas citiem.

Ieslēdzot maskēšanās režīmu, tiek novērsta GPS atrašanās vietas uzglabāšana un dalīšanās ar to, kā arī tiek bloķēti bezvadu sakari. Darbojoties maskēšanās režīmā, GPS lokācijas pozīcija ir redzama ierīcē. Tomēr lokācijas netiek saglabātas ierīces atmiņā un nenotiek dalīšanās ar šīm adresēm. Tas dod iespēju treniņu funkcionalitāti vietās, kur pastāv bažas par atrašanās vietas datu drošību gadījumā, ja ierīce tiek nozagta vai ja ierakstītās aktivitātes tiek kopētas. Maskēšanās režīms arī ātri dzēš visus bezvadu sakarus no un uz ierīci.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir kempings, treniņš vai ikdienas aktivitātes, Instinct Tactical Edition seko sirdsdarbības ātrumam, veiktajiem soļiem, nobrauktajam attālumam, sadedzinātajām kalorijām un daudz kam citam. Pārgājieni, skriešana, riteņbraukšana, peldēšana, smaiļošana un slēpošana ir tikai dažas no ierīcē atbalstītajām darbībām.

Instinct Tactical Edition ir aprīkots ar bateriju, kas darbojas līdz pat 14 dienām viedpulksteņa režīmā, līdz pat 16 stundām GPS režīmā un līdz pat 40 stundām UltraTrac™ baterijas taupīšanas režīmā. Tagad tas ir pieejams par ieteicamo pārdošanas cenu €349.99.

Instinct Tactical Edition ir jaunākais risinājums no Garmin āra ierīču segmenta, kas fokusējas uz tehnoloģiju un inovāciju attīstīšanu, lai uzlabotu lietotāju ārpustelpu pieredzi – vai tie būtu pārgājieni, medības, taku skriešana, kalnu riteņbraukšana, golfs, niršana vai suņu apmācība. Garmin āra ierīces ir svarīgi instrumenti visu līmeņu āra entuziastiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru