J.K.Roulinga vairākus gadus pēc kārtas ir bijusi turīgākā rakstniece pasaulē, bet nu viņa ir pazudusi no miljardieru saraksta – kur gan palika viņas bagātība? Nespēsi noticēt!
J.K.Roulinga – veiksmīga un ļoti turīga rakstniece, kas plašu atpazīstamību ieguva pēc “Harija Potera” pirmās grāmatas uzrakstīšanas. Viņas grāmatas tiek lasītas gandrīz visā pasaulē un nesušas viņai milzu bagātību – vairākus gadus pēc kārtas Roulinga ir bijusi turīgākā rakstniece pēc izdevuma Forbes datiem. Viņas bagātība tika vērtēta vairāku miljardu apmērā, taču nu izdevumā Forbes miljonāru sarakstā viņa nav manāma.
Lasi vēl: Pētījums: Harija Potera grāmatu lasīšana tevi padara par labāku cilvēku – vērts izlasīt!
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kur palika rakstnieces nauda!
Tevi noteikti interesēs
- 13 seni un zīmīgi latviešu vārdi, kas nozīmē “laimīgs”: visu dzīvi šos cilvēkus pavadīs Sargeņģelis
- Trīs iemesli, kāpēc pēc 60 gadiem patiesībā labāk nevajag aicināt viesus mājās
- Svarīga informācija visiem, kuri neizmanto oficiālu pieslēgumu: pēc 1. oktobra jūsu telefona karte var vienkārši apklust
- Kelvins no Nigērijas jau 3 gadus dzīvo Daugavpilī – mūsu ieradumi, kas viņam bija atklāsme
- Meita jautā: “Vai man obligāti jāmaksā par tēva uzturēšanos pansionātā, ja es to negribu” – skaidrojam
- Nakts no 6. uz 7. martu ir piesātināta ar tumšo enerģiju – kas tajā ir svarīgs un kāpēc to nevajadzētu ignorēt







