Sievietes uzzīmē, kāds, viņuprāt, ir ideālais vīrieša “draudziņš” (+VIDEO)

Sievietes atklāti atbild uz jautājumiem par seksuālās saderības nozīmību, izmēru un citām svarīgām dzimumlocekļa īpašībām. Un, lai vizuāli labāk nodemonstrētu, to, ko varbūt nespēj izstāstīt, viņas uzzīmē, savuprāt, ideālo dzimumlocekli!

Zemāk redzamajā video sievietes atzīstas, ka attiecībās noteikti ir jābūt labai seksuālajai saderībai un stiprai seksuālajai pievilcībai. Tāpat sievietes par ideālo dzimumlocekļa garumu nosauc 18cm. Apkārtmēru neprecizē, vien saka, ka ir labi, ja tas nav gluži tievs.

Kas ir interesanti, sievietes visai lielu interesi izrāda par sēkliniekiem, lielākā daļa ne tikai uzzīmē, bet arī atzīst, ka apzināti uzzīmējušas sēkliniekus lielus vai nokarenus (vai pat priecīgus), jo viņām tie tādi patīk.

Kas attiecas uz izliekumiem, tad lielākā daļa sieviešu dzimumlocekli uzzimēja pilnīgi taisnu. Tāpat, teju visas uzzīmēja apgraizītu dzimumlocekli.

Lasi vēl: Lūk kāda nozīme ir “izmēram” pēc sieviešu domām; Speciālistu viedoklis un padomi

Avots: youtube.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close