Mani vecāki dzīvo parastā piecstāvu mājā, un viņu dzīvoklis atrodas pēdējā stāvā. Kā zināms, šādās ēkās nav liftu. Vecāka gadagājuma cilvēkiem jātērē pēdējie spēki, lai nokļūtu savā dzīvokli.
Agrāk šī problēma nebija tik izteikta, bet, kad mammai un tētim jau bija pāri 65 gadiem, tā aktualizējās.
Vecāki lielāko dzīves daļu ir nodzīvojuši šajā dzīvoklī, un tagad nevēlas pārcelties uz citu mājokli.
Veiksmīga vizīte pie manuālā terapeita
Muguras sāpju dēļ es bieži apmeklēju manuālo terapeitu. Pēdējā gada laikā esmu apmeklējusi vairākus speciālistus, bet viena vizīte bija īpaši noderīga.
Papildus kompetentajai konsultācijai ārsts man atklāja trīs vienkāršus noteikumus, kas kāpšanu pa trepēm padara daudz vieglāku.
Tajā pašā dienā es to pašu iemācīju saviem vecākiem. Tagad viņi uzkāpj savā stāvā bez apstāšanās un elpas trūkuma…
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi pastāstījuši, kāds laiks gaidāms pēc 11.maija – patīkamas pārmaiņas netiek solītasby Sandra Ločmele
- Krējumā sautētas vistas sirsniņas – vienkārša, ekonomiska un garda maltīteby Anete Vītola
- Maijs bija aprīlī. Sinoptiķis vīlies par jauno prognozi: “Mēs nevaram runāt par siltumu”by Sandra Ločmele