Iepazīsties – hibrīds! Uzzini, kas tam ir raksturīgs

Vienalga, vai Tu vēlies no jauna iemīlēt auto vadīšanu, samazināt pārvietošanās izmaksas vai vienkārši jautrību bez emisijām – saraksts ar veidiem, kādos mūsu Hibrīdi spēj atstāt labu iespaidu, ir garš.

 Hibrīdā dzīve ir vienkārša, vienkārši iesēdies un brauc

Mūsu Hibrīdi ir konstruēti tā, lai ar tiem braukt būtu pēc iespējas vienkāršāk. Piespiežot iedarbināšanas pogu, nav trokšņa, tikai parādās uzraksts, ka automobilis ir gatavs doties ceļā! Tā kā Hibrīda sistēma pati sevi kontrolē un visi Hibrīdi ir aprīkoti ar automātiskajām transmisijām, Tu vienkārši ieslēdz pārnesumu sviru Drive pozīcijā un baudi vienmērīgo jaudu ikvienā braucienā.

Hibrīds: divi dzinēji, kas darbojas tandēmā

Braucot ar mūsu Hibrīdiem, Tu dzirdēsi vairāk to, kas ir svarīgs, jo auto klusinātā elektriskā jauda izvizinās Tevi pa visu pilsētu. Braucot lielākā ātrumā, elektrisko jaudu nemanāmi nomaina efektīvais benzīna dzinējs, bet mirklī, kad tas būs visvairāk nepieciešams, abi kļūs par vienu – jo abi dzinēji strādās tandēmā, lai izšautu Tevi uz priekšu.

Hibrīda akumulatori vienmēr ir uzlādēti

Ceļojot ar mūsu Hibrīdiem, nav jāuztraucas par to, cik tālu tiksi, vienkārši uzpildi degvielu un turpini ceļu tāpat kā ar tradicionālo auto. Kad akumulators izlādēsies, benzīna dzinēja jaudas pārpalikums to atkal uzlādēs. Un tas vēl nav viss, ik reizi, kad Tu bremzēsi, arī šī enerģija tiks pārstrādāta, lai uzlādētu akumulatoru – tādējādi nekas netiek zaudēts.

Draudzīgs Tavam makam un dabai

Tev ne vien patiks atrasties pie Hibrīda stūres, Tu arī patiesi novērtēsi to, cik daudz tie ietaupa. Mūsu Hibrīdi pilsētā jūtas kā mājās – tie izslēdz dzinēju, cik bieži vien iespējams, lai taupītu Tavu degvielu un naudu. Un zemais degvielas patēriņš nodrošina zemas emisijas: mūsu Hibrīdi lepojas ar zemāko CO2 emisiju savā klasē, turklāt, pretēji dīzeļa automobiļiem, arī ar ļoti zemu kaitīgo slāpekļa oksīdu līmeni (NOx).

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru