“Gariem vīriešiem ļoti patiks nākamais fakts,” Arturs iesāk, pirms atklāj to, ka Latvijā dzīvo garākās sievietes pasaulē ar vidējo augumu 1,7 m.
“Latviešu atjautība arī šobrīd klāj jūsu kājas,” tā jaunais aktieris komentē trešo dīvaino faktu: denim džinsu izgudrotājs bijis latviešu izcelsmes vīrietis Džeikobs Deiviss, dzimis kā Jākobs Jufess.
Lasi vēl: Reperis Reiks sacerējis patriotisku dziesmu par Latviju – tā gūst strauju popularitāti
Paklausies, kā Arturs stāsta par šiem un pārējiem dīvainajiem faktiem, kas saistīti ar Latviju, noskatoties video!
https://www.youtube.com/watch?v=2o3uzUDsO8A
Tevi noteikti interesēs
- Latvijā vējš pieņemas spēkā, VUGD ziņo par pirmajiem postījumiem – zināms cikos vētra rimsiesby Sandra Vīgante
- Skatuves dīva Evija Krūze emocionāli atklāj kam nācies iet cauri, lai kļūtu par aktrisi: ”Tas bija smagi”by Sandra Vīgante
- Anticiklons ”atpūtīs” mums vasaru: uz šodienu gan izplatīts ārkārtas brīdinājums par laikapstākļiemby Sandra Vīgante