Lai padarītu attiecības intīmākas, pāris sāka darīt ŠO! Šokējoši!

897052e55757d7289cab0fc9512aeda7

Gan priekos, gan bēdās, gan slimībā, gan veselībā, līdz nāve mūs šķirs… es tevi barošu ar krūti ik katras divas stundas?!

Tas pilnīgi noteikti nav tipiskais laulību solījums– bet šis pāris pieķeršanos viens otram ir cēluši jau citā līmeni. Lai palielinātu intimitāti, lielākā daļa pāru mēģina pavadīt vairāk laika kopā darot lietas, kas patīk abiem, kas bieži ietver došanos vakariņās, kino apmeklējumu. Toties šis neparastais pārītis tā vietā izvēlējās barošanu ar krūti.

 

Dženifera Mulsone un Breds Līsons, no Atlantas(ASV), katru dienu, divas stundas velta šim pasākumam. Tas ir sācis prasīt aizvien vairāk laika, ka Mulsone pat ir iesniegusi atlūgumu, lai vairētu koncetrēties uz sava puiša barošanu ar krūti. Kāpēc, jūs jautājat?

Šķir nākamo lapu, lai to uzzinātu, kāpēc viņi tā dara:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close