Īpašais horoskops – uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

Šajā horoskopā ir apkopotas katras zodiaka zīmes īpašās sūtības un karimiskie uzdevumi.

Materiālu sagatavojis portāls la.lv.

 

 

Auns (21.03 – 20.04)

Mēs visi cenšamies saprast, kāda ir mūsu sūtība. Ja palīgā nenāk intuīcija, tad zodiaka zīme var pateikt priekšā, kāda ir cilvēka sūtība. Kas ir karma? Tas ir Visuma likums, kas ļauj pēc cilvēka darbībām noteikt viņa likteni. Viss atkarīgs no tā, vai šīs darbības ir labas vai sliktas. Mums ir jāuzņemas atbildība par visām darbībām mūža garumā.

Katrai horoskopa zīmē ir savi karmiskie uzdevumi. Piedāvājam ar tiem iepazīties.

Katrs no mums dzīves laikā tā vai citādi cenšas saprast, kāda ir viņa galvenā vērtība. Un tikai Aunam tas ir galvenais dzīves mērķis. Atrast dzīves jēgu – ar to viņš nodarbojas visu mūžu.

Auns meklē jēgu visu laiku, ar galvu metoties iekšā dzīvē. Viņš tic – jo vairāk piedzīvos, jo vairāk uzzinās par sevi. Un tas tā patiešām ir – līdz zināmam līmenim. Taču pienāk laiks, un Aunam nākas ielūkoties sevī, lai saprastu, kas patiešām virza viņa darbības, un kādus uzdevumus sagādā Liktenis šajā dzīvē.

Visbiežāk Aunam nav obligāti pastāvīgi jādzīvo darbībā, lai saprastu sevi un savus karmiskos uzdevumus šajā dzīvē. Ja viņš prot pārvarēt sava Zemākā Es noslieces, tad spēs arī atrast sevī Augstākā Es spēku un gudrību – vīrišķību, atvērtību un cēlsirdību.

Ja Auns to paveiks, tad pat šajā dzīvē viņš nekad nejutīsies atstāts, tieši otrādi – vienmēr izjutīs savu saistību ar augstāku spēku. Aunam ir jātiecas pēc līderības un jācenšas īstenot visus savus talantus.

Turklāt ir nepieciešams apspiest sevī zemākās tieksmes un egoistiskas vēlmes, kas var novērst uzmanību no virzības uz lielu mērķi – doties pa pilnveidošanās ceļu. Kad Auns atrodas sava Zemākā Es ietekmē, viņš pastāvīgi pašapliecinās, mēģina ņemt no dzīves visu, ko iespējams. Auns ir nepacietīgs – viņš grib dabūt to, ko vēlas, un tad, kad to vēlas.

Cilvēks, kas cenšas apmierināt savas vēlmes to rašanās brīdī – tāds ir Zemākais Auns, kas netiecas atrisināt savus karmiskos uzdevumus un rada sev negatīvu karmu.

Ja Auns nejūt savu sūtību, viņš apvainojas un nokļūst ārkārtīgi nepatīkamā stāvoklī. Kareivīgais pretrunu gars, aizkaitināmība var pamudināt Aunu uz agresīvu darbību, kas atgrūž apkārtējos, un rezultātā viņš paliek viens. Ja Auns ar aklu apņēmību turpina sekot nepareizajiem mērķiem, tad pa ceļam viņš zaudē visu, kas viņam patiešām dārgs.

Dažkārt Auns pārlieku ieciklējas uz savu nozīmīgumu. Viņš baidās, ka patiesībā nav nekas īpašs. Tādējādi Auns veic darbības, kas nav nepieciešamas, un tērē tam dārgo laiku, ko viņš varētu izmantot ar lietderīgāk.

Aunam dziļāk jāieskaitās pašam sevī – tikai tā viņš varēs tikt galā ar bailēm izrādīties nenozīmīgam. Tā vietā, lai pierādītu savu nozīmīgumu pasaulei, viņam jāvelta laiks nodarbēm, kas svarīgas viņam pašam. Meditācija un pašanalīze sākumā Aunam var šķist grūta, taču ar to palīdzību viņš spēs pavirzīties uz priekšu savā attīstībā un atrast savu īsto Es.

Vēl viens ticams nepareizas uzvedības scenārijs – Auns steidzina notikumus, paļaujas tikai uz sevi, neievērojot Likteņa zīmes un dzīves ritējumu, un galu galā ietriecas ķieģeļu sienā. Nespēja iepriekš pārdomāt savu rīcību kļūst par iemeslu daudzām nepatikšanām, kurās nonāk Auns.

Kad Auns sāk izprast savu sūtību un saprot, cik svarīgi ir ielūkoties nākotnē un iztēloties savu darbību iespējamos rezultātus (tostarp arī iespējamās problēmas), kad viņš mācās pārvarēt savu Zemāko dabu, kas mudina viņu uz egoistisku un ļaunu rīcību, viņa dzīve izveidojas labvēlīgi un laimīgi. Tieši Augstāko dabu katram Aunam ir jāatrod sevī un jāseko tai. Kad tas notiek, viņa dzīve kļūst par uzvaru un panākumu virkni, kas pārsteidz un kuru apbrīno pats Auns un viņa apkārtējie.

Par Auna galveno vārdu jākļūst vārdam “pacietība”. Ja Auns ir iepriekš apdomājis savu rīcību, viņš, visticamāk, ir rīkojies saskaņā ar sava viedā Es rīkojumiem. Viņš spēs noteikt, kur var nirt un kurai vietai labāk iet ar līkumu. Turklāt kādā jaukā dienā dzīve var pavērst pret Aunu savu skaisto pusi, tomēr nevienam nav lemts to no Likteņa panākt ar spēku.

Izjūtiet priekšrocības, kādas sniedz pacietīga attieksme pret dzīvi. Ja notikumus nesteidzina, Visumam parādās laiks, lai savāktu savu enerģiju un nosūtīt to, lai Jums palīdzētu. Turklāt jāsaprot, ka pacietība un bezdarbība nav viens un tas pats, un tieši pacietīga attieksme pret dzīvi, nevis bezdarbība raksturo aktīvu un gudru cilvēku.

Lasi arī: Kāda ir tavas Zodiaka zīmes dvēseles būtība? Lūk, ko saka horoskops

Šķir otru lapu, lai lasītu par pārējām 11 zīmēm

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru