Īsa pamācība vīriešiem kā dejot ballītēs, lai neizskaties pēc klauna. (+VIDEO)

Vairs nekādas īgošanās mūzikas ritmā pie bāra letes ar dzērienu rokās! Mēs tev iemācīsim kā dejot gan pūlī, gan ar meiteni ballītēs! Garantējam, ka neizskatīsies pēc klauna. 

Vīrieši nereti izvēlas labāk pastāvēt pie bāra letes, pie dzēriena glāzes, nevis dejo, jo kautrējas no savām deju kustībām.  Un tad, kad alkohola koncentrācija asinīs sasniedz zināmu robežu, tad nu jūtas drosmīgi iet ‘pakratīties” un bieži padara sevi par klauniem un pēc tam visu noveļ uz reibumu…

Ar nākamajā lapā redzamajām deju kustībām, kas noderēs gan dejošanai pūlī, gan ar meiteni, jutīsies drosmīgs arī pie skaidra prāta uzdejot!

Lasi vēl: No budistu mūķenes un celibāta līdz dejotājai fetiša klubā un iepēršanai ar ādas pātagām: šī sieviete stāsta, kā pie tā nonāca

Pāršķir lapu, ja vēlies redzēt pamācību kā dejot ballītēs!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close