3. auzu pārslas – augšanas enerģija
Auzu pārslas ir īsts barības vielu dārgums. Tās ir bagātas ar kalciju, kāliju, magniju un pat olbaltumvielām, kas nepieciešamas augu augšanai.
Auzu pārslas diezgan labi atdzīvina noplicinātu augsni un paātrina zaļās masas augšanu. Tās arī padara augsni irdenu un mīkstu.
Lietošana ziemā:
Sasmalciniet auzu pārslas miltos.
Apkaisiet dobes tieši uz sniega (apmēram 1 glāze uz 1 kvadrātmetru).
Rezultāts:
Ķirbji, kabači, gurķi izaug milzīgi un saldi.
Bietes un redīsi kļūst sulīgi un kraukšķīgi.
Zaļās kultūras dod bagātīgu ražu.
Graudaugu izmantošana vasarā
Ziemā zem sniega, vasarā zem rakšanas. Graudaugi arī jāsamaļ pulverī. Dobes ar maltu putraimu pirms rakšanas jāapkaisa (tas ir svarīgi). Putraimiem jāiekļūst augsnē. Ideāli, ja pēc rakšanas līst lietus, lai putraimi labāk izkliedētos augsnē.
Ko tas dara:
Uzlabo augsnes struktūru.
Augstāka raža.
Veselīgi augi bez ķimikālijām.
Kāpēc labība ir labāka par kūtsmēsliem?
Kūtsmēsli ir dārgi, smirdīgi un prasa laiku, līdz tie nobriest. Labība ir lēta un ātra. Tie nav jānogatavina un ir gatavi tūlītējai lietošanai. Tas ir pieejams organiskais mēslojums, kas uzlabo augsnes struktūru un aktivizē labvēlīgos mikroorganismus.
Lasi vēl: Gada beigās noteikti iegādājieties laimes biļeti: Pāvels Globa prognozē panākumus divām zvaigžņu zīmēm
Tas ir noslēpums, draugi! Tagad jūs zināt, kādas 3 putraimu putraimi pārvērtīs dārzeņu dārzu ziedošā paradīzē. Netērējiet naudu dārgiem mēslošanas līdzekļiem, labāk izmēģiniet šo metodi. Rezultāts jūs pārsteigs!
Tevi noteikti interesēs
- Pieredzējuši dārznieki janvārī sēj šīs puķes: ja nokavēsiet, dobēs tās tās sāks ziedēt ar krietnu novēlošanosby Laura Blūma
- Migla, lietus, dūmaka… tomēr gaidāmas arī izmaiņas: meteorologs Toms Bricis nāk klajā ar laika prognozi nākošajai nedēļaiby Laura Blūma
- Klajā nākuši lieli jaunumi saistībā ar latviešu leģendāro komponistu Raimondu Pauluby Laura Blūma