Jaunais AYGO – vēl lielāks braukšanas prieks

2018. gada Ženēvas autoizstāde ir jaunā Toyota AYGO pasaules debija — izteikti modernais tēls un uzlabotā veiktspēja padara mūsu mazāko modeli vēl interesantāku un aizraujošāku uz ceļa.

Arī jaunajam modelim priekšpusē ir saglabāts atpazīstamais simbols “X”, kas tagad ir pārveidots no divdimensiju grafiska risinājuma uz iespaidīgāku telpisku konstrukcijas elementu. Jaunais AYGO ir pielāgots, lai piesaistītu klientus ar dažādu gaumi un vajadzībām. Jaunā AYGO klāsta pamatā ir modelis x-play, uz kuru balstās visas pielāgošanas iespējas. Jaunais x-clusiv ar augstu aprīkojuma līmeni papildina x-play standarta specifikāciju ar izteiksmīgu divtoņu krāsojumu, kas pieejams trīs dažādās krāsās. Turklāt divi īpašie modeļi x-cite un x-trend regulāri ienesīs jaunas vēsmas AYGO modeļu klāstā.

Jaunais AYGO var lepoties ar augstāku veiktspēju un uzlabotu braukšanas dinamiku, kas nodrošina vēl augstāku manevrējamības līmeni, vienlaikus saglabājot savā klasē mazāko degvielas patēriņu.

Rakstu iesaka –
Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close