Jaunais Yaris. Stils, kas dāvā enerģiju

Jaunais Toyota Yaris enerģiskās kontūras un stilīgais dizains ne vien nodrošina komfortablus un relaksētus braucienus, bet dāvā arī stilu, kas uzlabo omu pēc katra brauciena.

Jaunais Toyota Yaris dāvā izsmalcinātību, komfortu un kontroli ikvienā braucienā. Tā saskaņotais multimediju sistēmas, inovatīvā TFT daudzfunkcionālā displeja un 3 spieķu ādas stūres stils dāvā plūstošu, ergonomisku dizainu.

Pārliecinātība stresa situācijās

Jaunā Toyota Yaris standarta aprīkojums ietver Toyota Safety Sense drošības tehnoloģiju komplektu. Aktīvās tehnoloģijas ļauj Tev braukt ar pārliecību pat visintensīvākajos braukšanas apstākļos. Pilsētā vai uz šosejas  – lai kādus šķēršļus ceļš liktu Tavā priekšā, Tu vienmēr vari paļauties uz to, ka Yaris  ir gatavs visam.

Enerģijas lādiņš

Jaunais Toyota Yaris Hybrid ir gan atsvaidzinošs, gan enerģizējošs, gan kluss, bezrūpīgs, inteliģents un uzticams. Izpēti pilsētu, līdz pat 50% laika braucot vienmērīgajā elektriskajā režīmā bez iepriekšējas uzlādes, un pārverst ikvienu braucienu!

Rakstu iesaka – 

Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close