Tetovēšanas mākslinieks Hjūstons Patons sadarbībā ar radošo direktoru Dagniju Foksu izveidoja kompāniju Thieves of Towers, izveidojot portfolio ar neaprakstāmi skaistiem tetovējumiem.
Kā iedvesmu viņi izmanto infrastruktūru un ainavu, parasti izmantojot divas ķermeņa daļas, izveidojot iespaidīgus tetovējumus.
Ainavas parasti tiek gleznotas uz abām kājām vai abām rokām, kuras vajag salikt kopā, lai varētu izbaudīt patieso efektu.
Iespējams, ka savu talantu viņi ļaus iemācīties arī citiem tetovēšanas entuziastiem.
Gribētu sev šādus tetovējumus?
Avots: www.mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Eksperts skaidro, kāpēc obligāti jāveic dārza apstrāde pēc tam, kad kokiem nobirušas lapasby Laura Andersone
- Vīra mīļākā zupa – pasaka nevis ēdiens: to saka visi, kas to izmēģina un to ir viegli pagatavotby Jeļena Kuzmenko
- Tiklīdz es pēc augstskolas sāku strādāt, mana mamma uzreiz uzrakstīja darbā atlūgumu…by Laura Andersone