Kā atgūt izdzēstos failus no zibatmiņas jeb “fleša”?

Pēc tam, kad no zibatmiņas ir izdzēsti faili, pats svarīgākais ir tas, ka nevajadzētu tajā neko no jauna ierakstīt. Tas paaugstina iespēju veiksmīgi atjaunot izdzēstos failus. Taču arī tad, ja esat paguvuši kaut ko citu ierakstīt zibatmiņā, tad iespēja atjaunot zaudētos failus ir ļoti liela.

Ir ļoti daudz programmu, kas palīdz atjaunot zaudētos failus. Piemēram, programma “TuneUp Utilities”. Tā ir maksas programma, kurai ir iespējams atrast arī bezmaksas testa versiju. Atrodiet un lejupielādējiet šo programmu. Lejupielādēt nepieciešams vienu no visjaunākajām versijām.
Iestatiet “TuneUp Utilities”. Kad jūs pirmo reizi palaidīsiet šo programmatūru, tā sāks analizēt jūsu portatīvo datoru. Pēc tam parādīsies pieprasījums optimizēt sistēmu. Ja jūs piekritīsiet, programma optimizēs jūsu sistēmas darbību un novērsīs kļūdas (no šī procesa ir iespējams arī atteikties). Tad jūs nokļūstat programmatūras saturā. Pārejiet uz sadaļu “Problēmas atrisināšana”, kur izvēlieties sadaļu “Dzēsto failu atjaunošana”.

Pēc tam parādīsies visu pie jūsu datora pievienoto ierīču saraksts. Noņemiet ķeksīšus no visām ierīcēm, izņemot jūsu zibatmiņu. Pēc tam spiediet tālāk.
Sadaļā “Meklēšanas kritēriji” neko nevajag ievadīt. Pašlaik ir nepieciešams atiestatīt iespējami vairāk zaudētās informācijas, nevis kādu konkrētu failu. Noņemiet ķeksi nost no sadaļas “Failu meklēšana ar 0 bitiem”. Šādā veidā meklēšanas process notiek daudz ātrāk. Pēc parametru uzstādīšanas nospiediet “Tālāk”. Sāksies zaudēto failu meklēšana.

Tā meklēšanas ātrums ir atkarīgs no datora jaudas un zibatmiņas lieluma. Pēc operācijas veikšanas, atrastie faili tiks atlasīti atsevišķā logā. Izvēlieties nepieciešamo failu (varat izvēlēties visus uzreiz vai katru atsevišķi). Pēc tam programmatūras apakšā nospiediet podziņu “Atjaunot”. Jūs varat atjaunot to sākotnējā atrašanās vietā, proti, atpakaļ zibatmiņā vai arī jebkurā mapītē jūsu datorā.
Avots: revolucija.eu
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru