Jaunā pētījuma rezultāti, kas notika Mičiganas universitātē (ASV), liecina: miegs var paaugstināt sievietes libido. Zinātniskā eksperimenta dalībnieces divu nedēļu laikā sekoja līdzi savam miega grafikam un savai seksuālajai dzīvei. Izrādījās, ka kārtīgi izguļoties sievietes jutās vairāk uzbudinātas. Viena papildus stunda miega, nākamajā dienā palielināja seksa varbūtību par 14%.
Un nē, lieta nav tikai tajā, ka neizgulējusies meitene diez vai gribēs seksu. Iespējams, tam ir bioloģisks pamatojums: pētījuma autori uzskata, ka miega laikā palielinās hormonu izstrāde, kas atbilst seksualitātei.
Tev arī nepieciešama atpūta pietiekamā daudzumā: citi pētījumi ir pierādījuši, ka vīrieši ar miega traucējumiem vairāk pakļauti erekcijas disfunkcijas riskam. Tā kā abi ievērojiet sava miega režīmu, un izslēdziet visas ierīces kas pievērš uzmanību. Tad būs labs sekss pirms gulētiešanas.
Avots: www.mhealth.ru
Tevi noteikti interesēs
- 55 gadus vecs jelgavnieks atklāj, kāpēc sievietēm, kuras neatbilst viņa skaistuma standartiem, nepiedāvā otro randiņuby Rinalds Bergmanis
- Ko par jūsu sarunu biedra nodomiem var pastāstīt viņa kājasby Rinalds Bergmanis
- Rožu audzētāji dalās pieredzē: 6 lietas, ko ar rozēm jāizdara septembrīby Laura Andersone