Kā pārvarēt bailes vadīt auto, piemēram, pēc avārijas? Atklājam psihologu ieteikumus

Bailes ir katra cilvēka dabiskas jūtas, jo tas tomēr ir sevis saglabāšanas instinkts. Taču reizēm bailes mūs tik ļoti paralizē, ka traucē mums veikt kaut ko patiešām svarīgu. Šādos gadījumos mums rodas nepieciešamība pārvarēt savas bailes.

Bailes no auto vadīšanas ir vienas no visizplatītākajām kaitēm. Pirmkārt, daudziem cilvēkiem grūtības rada manevrēšana ar visiem pedāļiem, stūri, ātruma pārslēgšanu utt.. Turklāt bailes rada tas, ka var būt iespējama sadursme ar citu auto vai kādu šķērsli. Mierinājums – ar laiku tas pazūd.

Ja jūs nepārvarat savas bailes, tās agri vai vēlu ņem pār jums virsroku, ietekmējot jūsu ikdienas dzīvi. To var uzskatīt par fobiju, zem kuras paslēpta ļoti liela paškritika, bailes kļūdīties, kā arī citu cilvēku viedoklis, zems pašvērtējums vai nepārliecinātība par saviem spēkiem.

Tieši tādēļ ļoti svarīgi ir strādāt pašam ar sevi un nemitīgi pilnveidoties, lai strādātu pie savu baiļu pārvarēšanas – tādā veidā no tām būs daudz vieglāk tikt vaļā. Padomi no psihologiem nākamajā lapā!

Lasi vēl: 7 noderīgi padomi automašīnu īpašniekiem ziemas aukstajā laikā! Ekonomējiet laiku un naudu!

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt psihologu padomus!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close