Kā sagatavot rozes ziemai: sistēma, kas liks jūsu krūmiem izskatīties kā profesionāļu koptiem

 

Tas ir saistīts ar grūtībām izšķīdināt dažu vielu, piemēram, superfosfāta, granulas. Lai netērētu laiku, vienkārši ņemu Bona Forte un lietoju saskaņā ar instrukcijām. Tā sastāvs ir optimāls, un tajā ir arī retas barības vielas. Rudens barošanai, kas palīdz sagatavot rozes ziemai, ņemu “Bona Forte rudens”. Es to uzklāju apmēram 1,5 mēnešus pirms sala ierašanās.

Kas attiecas uz laistīšanu, tie jāpārtrauc līdz ar oktobra sākumu. Tādā veidā mēs dosim krūmiem signālu, ka drīz sāksies ziemas miera periods. Laistīšanu pabeidzam vienmērīgi, pakāpeniski samazinot mitruma biežumu un daudzumu. Ja laiks ir mitrs, laistīšanu var nekavējoties pārtraukt.

Septembra sākumā uz krūmiem ir jānosaka nenobrieduši dzinumi. Tie ir vāji, mīksti un viegli saliecas. Mēs tos nogriežam ar asām zaru šķērēm, jo ​​šādas daļas necieš salu, un paši krūmi var ciest no liekā balasta.

Pēc pēdējās laistīšanas, kad augsne izžūst, augsne ap rozēm būs jāatbrīvo. Šī procedūra uzlabos gaisa cirkulāciju, vienlaikus traucējot zem krūmiem paslēpušos kaitēkļu mieru.

Sanitārā un veidojošā atzarošana tiek veikta vidējā zonā oktobrī, salnos reģionos – septembrī un Kubanā – oktobra otrajā pusē. Visas vājās, slimās un sarkanās daļas ir jāapgriež. Izmērām griezumu leņķi 45 grādos, noņemot daļu tā, lai attālums starp dzīvo pumpuru un griešanas punktu būtu vismaz 5 mm. Procedūras beigās mēs dezinficējam brūces.

Lai izvairītos no sēnīšu patogēnu attīstības, rozes jāapsmidzina ar 3% Bordo maisījumu. To dara vēlā rudenī, kad stādījumi dodas miera stāvoklī. Zaļām lapām koncentrācija ir 1%.

Lasi vēl: Burkānus uzglabāju tikai šādos veidos un sakņu dārzeņi vienmēr saglabā savu sulīgumu līdz nākamajai ražai

Pēc rožu apgriešanas, lapu noņemšanas un apstrādes atliek tikai tās pārklāt ar kūdru vismaz 10 cm augstumā, kā arī pārklāt ar elpojošu materiālu.

Leave a Comment