Celmos izveidoju diezgan dziļus, platus caurumus. Es paņēmu nevajadzīgās lupatas un dāsni aplēju ar benzīnu un pēc tam iebāzu izveidotajās atverēs. Tad es aizdedzināju lupatu. Celmi sāka pamazām gruzdēt, pārvēršoties oglēs.
Lupatas dega diezgan ātri, kas bremzēja procesu. Tā kā gribējās visu izdarīt ātri, tad palīdzēju ugunij ātrāk izdegt. Paņēma putekļu sūcēju, pagriezu to pret celmu ar to pusi, no kuras tiek izpūsts gaiss, un ieslēdza.
Process man aizņēma apmēram dienu. Bet rezultāts bija pilnībā pavadītā laika vērts. Tagad pat nevar pateikt, ka kādreiz pie vārtiem augušas egles un celmi. Saknes bagātīgi apbēru ar sāli. Ja es būtu nolēmis izraut celmus, domāju, ka tas būtu prasījis vairāk laika, bet par spēku un nerviem kopumā klusēju!
Un neaizmirstiet par ugunsdrošības pasākumiem! Iepriekš sagatavojiet spaini ūdens, smiltis, lāpstu un, pats galvenais, neļaujiet procesam noritēt.
Lasi vēl: Laba zīme: ko nozīmē, ja dārzā parādās ezis, un ko ar to darīt
Ievērojiet un, ja nepieciešams, pielāgojiet!
Tevi noteikti interesēs
- Pieskatot mazbērnus, omīte regulāri apēda ģimenes delikateses – znots nolēma iejauktiesby Rinalds Bergmanis
- 27 gadus veca sieviete dalās pieredzē par kopdzīvi ar trim vīriešiem Rīgas dzīvoklīby Rinalds Bergmanis
- Tas ilgs līdz ceturtdienai! Latvijas meteoroloģijas centrs nāk klajā ar nopietnu brīdinājumu: dažiem pat iesaka palikt telpāsby Laura Blūma