Kā zināt, vai jūsu tālrunis tiek noklausīts – 5 skaidras pazīmes


Foto – ekrānuzņēmums
Noklausīšanos pa telefonu visbiežāk veic nevis kādas iestādes, bet gan parasti cilvēki nelāgos nolūkos

Ar dažādu programmu palīdzību tiek sekots līdzi aktivitātei mobilajā ierīcē, pārtver zvanus un citu informāciju. Ar šo var saskarties ikviens, kurš apmeklē aizdomīgas vietnes vai lejupielādē failus no nepārbaudītiem avotiem. Pastāstīsim par 5 galvenajām pazīmēm, kas tieši norāda uz to, ka jūsu telefonu varētu noklausīties.

Strauja akumulatora izlāde

Laika gaitā telefona akumulators zaudē kapacitāti, tas ātrāk izlādējas un īsāku laiku saglabā uzlādi. Taču šādas pārmaiņas notiek pakāpeniski, un baterijas degradācija parasti ievelkas vismaz pāris gadu garumā. Ja vēl pirms nedēļas viedtālrunis darbojās vairāk nekā diennakti bez uzlādes, bet tagad izlādējas pusdienas laikā – ir vērts aizdomāties.


Foto – ekrānuzņēmums

Aizmirsusi datorsomu, Lelde steigā atgriezās mājās, bet vīra un aukles saruna mainīja visu

Ātras izlādes iemesls var būt programma, kas izseko mobilo ierīci. Dažkārt no tā var atbrīvoties ar specializētās programmas palīdzību, taču biežāk nākas atiestatīt telefonu uz rūpnīcas iestatījumiem vai pat nomainīt ierīci.

Brīvas vietas trūkums

Telefonā trūkst atmiņas, lai gan regulāri dzēšat nevajadzīgos failus un lietotnes? Iemesls atkal var būt šīs programmas. Tām darbībai nepieciešama ievērojama daļa telefona brīvās vietas, kur “programmatūra” var glabāt iegūtos datus, zvanu ierakstus un citu informāciju. Turklāt arī pati programma var aizņemt vairākus gigabaitus, taču failu vai lejupielādēto lietotņu sarakstā, protams, tas netiks uzrādīts.


Foto: Pixabay

Aizdomīgas skaņas zvanu laikā

Tikai vismodernākās noklausīšanās metodes paliek nemanāmas, savukārt izplatītākās un lētākas iespējas to parasti nespēj. Tādēļ izsekošanu iespējams atklāt pēc pēkšņi radušajām blakus skaņām sarunu laikā. Bieži vien tās nav filmās bieži pieminētie klikšķi, bet drīzāk “dabiskākas” skaņas. Tās var viegli sajaukt ar slikta savienojuma pazīmēm, piemēram:

-Dzirdams sava balss atbalss.
-Sarunu biedra vārdi pārtrūkst, netiek pateikti līdz galam.
-Skaņa burbuļo, čāpst, raustās.
-Fonā dzirdams dūkoņa.

Lasi vēl: Šis ieteikums palīdzēja atbrīvoties no nepatīkamās smakas un traipiem gultasveļā

 

Galvenās gan ir pēdējās divas pazīmes!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk