Kā mēs komunicējam AR UZACĪM?

Tās grūti neievērot pat no attāluma, šīs divi mobilie un parasti augsti kontrastējošie matu pleķīši spēj neticamā veidā garīgas sajūtas pārvērst fiziski redzamās.

Apjukums, nepiekrišana, pārsteigums, atturība, interese, centība, rotaļīgums un daudzas jo daudzas citas iezīmes spēj izpaust uzacis. Iespējams, ka tas ir acīmredzams, ka uzacis ir ārkārtīgi svarīgas emociju izteikšanā – pamēģini iztēloties niknu seju ar atslābinātām, neitrālām uzacīm.

Vispārsteidzošākais, tomēr, ir tas, ka tavas uzacis nav iesaistītas tikai emociju paušanā, bet arī to uztverē. Uzacis, līdzās tavam ķermenim spontāni atdarina tava sarunu partnera žestus, pat tad, ja šis “sarunu partneris” ir attēls datora ekrānā. Vienīgais gadījums, kad tavas uzacis nekustēsies, būs tad, ja tās būs pārpildītas ar botoksu.

Zīmju valodā uzacu pacelšana var stāstījuma teikumu pārvērst jautājumā, gluži tāpat kā skaņu valodā, intonācijas paaugstināšana teikuma beigās. Pat tad, kad tavas uzacis ir nekustīgas, tās spēlē nozīmīgu lomu tavas sejas struktūras konstruēšanā, iespējams, tas spēlē nozīmīgāku lomu kā tavas acis. Ieskatoties tavās uzacīs, tās palīdz atklāt tavu vecumu un dzimumu; vectēva pūkainās uzacis nebija tik pūkainas, kas viņš bija sešus gadus vecs, kā arī sieviešu uzacis ir plānākas kā vīriešu uzacis. Kas saistīts ar dzimuma atšķirībām, pārspīlēti izteiktas uzacu atšķirības pievelk pretējo dzimumu, tieši tādēļ, sievietes izrausta uzacis.

Avots: independent.co.uk

Leave a Comment