Pazuduši objeki. Tu uzliec savas atslēgas uz telefona – tajā pašā vietā, kur vienmēr. Tu pagriezies, un tās tur vairs nav. Tu tās izmeklējies visur, bet nekur nav atrodamas, bet pēc kāda laikā tās mistiski ir atgriezušās tajā vietā, kur vienmēr esi licis. Vai arī kādā citā, pavisam dīvainā vietā.
Lidojoši objekti. Tu sēdi, skaties televizoru un pēkšņi popkorna bļoda, kas visu laiku stāvēja uz kafijas galdiņa, nokrīt uz zemes. Jebkāda fiziska objektu kustēšanās var liecināt par nereālu lietu klātbūtni. Ir taču neomulīgi?
Smaržas un smakas. Neviens tavā ģimenē nesmēķē, bet ik pa laikam tavā vannas istabā ir cigarešu dūmu smaka. Vai arī kādā neparastā vietā pēkšņi parādās neikdienišķa smarža, bet avots smaržai nav redzams. Tomēr smaržas un smakas var jebkādā veidā ienākt tavā mājvietā, tādēļ tas uzreiz nenozīmē, ka tavu māju ir apsēdis poltergeists.
Elektriski traucējumi. Piemēram, mirgojoša naktslampiņa (kas var būt saistīts arī ar spuldzīti, kura taisās izdegt), nesaprotama televizora vai radio ieslēgšanās vai kas cits, kas ir saistīts ar elektroniskām iekārtām.
Enerģija no zila gaisa. Tas antīkais pulkstenis, kas nav strādājis jau vairākus gadus, pēkšņi ir sācis tikšķēt vai arī bērna elektriskais vilciens nakts vidū pēkšņi sāk kustēties. Tev tas šķiet normāli un tu tam nepievērs nekādu uzmanību, bet tomēr varbūt vajadzētu.
Klauvējieni, soļi un citas skaņas. Skaņas, kurām nav nekāda izskaidrojuma, var būt skaidra poltergeista klātbūtnes pazīme. Ja dzirdi kādas nesaprotamas skaņas, tad mēģini noskaidrot to avotu – ja tāda nav, tad vari sākt uztraukties.
Fiziski uzbrukumi. Iespējams, ka sāpes, kas ir pēkšņas un nesaprotamas, ne vienmēr ir saistītas ar kādām veselības problēmām. Neizprotamas muguras sāpes, pēc kurām ir pamanāmi skrāpējumi vai arī sāpes, ko sagādā, piemēram, kāda objekta kritiens. Šādi gadījumi patiešām ir bijuši, un tiem nav nekāda cita izskaidrojuma!
Avots: www.paranormal.about.com