Pēc neliela vēsuma perioda ar dienas temperatūru 22–25 grādu robežās tiek prognozēta pakāpeniska temperatūras paaugstināšanās. Otrās desmit dienas beigās varētu atgriezties karsts laiks ar 27–29 grādu rādījumiem, kas ir nedaudz augstāki par ilggadējo vidējo rādītāju.
Pēc relatīva vēsuma perioda ar dienas temperatūru 22–25 °C robežās sāksies pakāpeniska sasilšana. Līdz otrā desmit dienu perioda beigām iespējama siltuma atgriešanās ar rādītājiem 27–29 °C, kas ir par 1–2 grādiem augstāki nekā vidējās ilggadējās vērtības.
Nedēļas izskaņā laiks strauji mainīsies arī Latvijā
Šīs nedēļas nogalē laikapstākļus Latvijā noteiks ciklona ietekme, tādēļ periodiski gaidāms lietus un brāzmains vējš, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.
Ceturtdiena un piektdiena solās būt lielākoties sausas un saulainas. Pūšot lēnam vējam, gaisa temperatūra ceturtdienas naktī pazemināsies līdz +7..+14 grādiem, savukārt pēcpusdienā paaugstināsies līdz +22..+27 grādiem. Piektdien gaiss kļūs vēl par vienu grādu siltāks, un vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidu puses.
Lasi vēl: Latvijas eksperts iesaka veikalos nepīkstināt bankas kartes – skaidro kāpēc tas ir tik būtiski
Prognozes liecina, ka nedēļas nogalē vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un brīžiem kļūs brāzmains. Gaisa temperatūra vairs nepārsniegs +18..+23 grādus. Periodiski gaidāms lietus, vietām iespējams stiprāks nokrišņu daudzums un pērkona negaiss. Tajā pašā laikā brīžiem saglabāsies arī saulaini posmi ar lēnu vēju. Rīgā prognozēta pārsvarā sausa un saulaina diena, kurā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +25 grādiem.
Pašlaik laikapstākļus Latvijā nosaka anticiklons, un atmosfēras spiediens sasniedz 1024–1026 hektopaskālus jūras līmenī.
Tevi noteikti interesēs
- Es ”Whatsapp” nelietoju jau vairākus mēnešus un neiesaku arī jums – atklāšu kāpēc tā nolēmuby Sandra Vīgante
- Likumsargi atklāj noslēpumu: šis vecums ir liktenīga robeža autovadītājiem, pēc kuras ceļi kļūst riskantiby Sandra Vīgante
- ”Jūs īrējat? Tad uz redzēšanos…” Kāpēc 52 gadu vecumā es nepieņemšu savās mājās vīrieti bez savas dzīvesvietas (pat ja viņš ir strādīgs)by Rinalds Bergmanis