Es nolēmu ieskatīties vīra telefonā… kontaktu sarakstā atradu trīs numurus, kas bija rakstīti kā: “Maigākais pieskāriens”, “Saldākās asaras” un “Manu sapņu saimniece”.
Kad vīrs aizmiga, nolēmu pārmeklēt viņa telefonu. Kontaktpersonu sarakstā es atradu trīs numurus, kas bija rakstīti šādi: “Maigākais pieskāriens”, “Saldākās asaras” un “Manu sapņu saimniece”.
Es briesmīgi sadusmojos un greizsirdības dēļ sāku zvanīt uz šiem numuriem vienam pēc otra, lai noskaidrotu, ko mans romantiskais kazlēns slēpj zem šiem vārdiem.
VIDEO:
Lasi arī: Vistas fileja ar brokoļiem: garšīga un veselīga ēdiena recepte
Es piezvanīju uz pirmo numuru…
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Vīrs, Sandis, no manis slēpa daļu savas algas, un es pārstāju pirkt pārtikas preces par savu naudu – tad arī viss atklājās
- Pirmo reizi 5gadu laikā es uzaicināju pie sevis vīrieti (53), bet pēc 40 minūtēm mūsu “romantiskais vakars” pārvērtās par ļoti dīvainu
- Sliktas ziņas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem saistībā ar ūdens skaitītājiem: ”Maciņus nāksies atvērt krietni plašāk”
- Kā jaunumi par ģimenes pieaugumu man lika stundas laikā meklēt jaunu dzīvesvietu
- Lasis kļūs patīkami sulīgs un garšām piepildīts, ja to pārklāsiet ar trim vienkāršām sastāvdaļām, ko iecienījis itāļu pavārs
- No 2026.gada 1. marta stājas spēkā izmaiņas arī uz Tehnisko apskati: ”Tas ir jādara un punkts”









