Kādas lietas jāizmet no sava mājokļa, lai atbrīvotos no nelabvēlības un labklājība beidzot varētu ienākt jūsu mājās

Daudzi uzskata, ka noteikti priekšmeti mājās var ietekmēt mūsu labklājību. Senas tradīcijas liecina, ka svarīga loma dzīvē ir enerģijai, kas mūs ieskauj.

Runājot par veiksmes piesaisti, svarīgs ir ne tikai ieguldītais darbs, bet arī pozitīvas un harmoniskas vides veidošana savā mājoklī. Tāpēc fenšui un enerģētikas speciālisti iesaka atbrīvoties no noteiktām lietām, lai veicinātu materiālo uzplaukumu.

Vecas un saplīsušas lietas

Pirmā un acīmredzamākā lieta, no kā jāatbrīvojas, ir viss vecais, nevajadzīgais un salauztais. Ja tevi ieskauj nolietoti un salūzuši priekšmeti, tiek apgrūtināta enerģijas plūsma, izraisot stagnāciju. Lietas, kas ir zaudējušas savu funkcionalitāti vai ir morāli novecojušas, notur tevi vienā stāvoklī, neļaujot virzīties uz priekšu.

Lasi arī: 25. aprīlis – veiksmes diena: noteikti ielieciet kabatā šķipsnu sāls

Pie šādām lietām pieder:
– Sabojājusies tehnika, kuru salabot nav iespējams, bet žēl izmest;
– Vecas mēbeles, īpaši, ja tās ir saplaisājušas, salūzušas vai remontējamas un gandrīz nekad vai vispār netiek lietotas;
– Lietotas drēbes un apavi, kurus tu nevalkā, bet glabā “katram gadījumam”.

Šie priekšmeti simbolizē deficītu un resursu trūkumu. Ja mājoklī tu glabā salūzušas lietas, tas var signalizēt, ka esi psiholoģiski noskaņojis sevi uz to, ka tavi centieni visās dzīves jomās nedos rezultātus, tieši tāpat kā salūzusi tehnika nevar pildīt savas funkcijas.

Kas var palīdzēt: Mājokļa atbrīvošana no nevajadzīgām lietām rada vietu jaunām iespējām un panākumiem. Tavā dzīvē vecā vietā var ienākt kas vērtīgāks un noderīgāks.

 

Juceklis un nekārtība

Otra svarīgā lieta ir haoss un nekārtība, kas valda mājoklī. Pārblīvēta telpa palēnina pozitīvās enerģijas plūsmu, tostarp naudas enerģijas plūsmu. Neizmantoti un nederīgi priekšmeti “aizsprosto” mājvietu, bloķējot ceļu uz labklājību.

Lietas, kas būtu jāizmet:
– Veci papīri, čeki, kvītis un nelietotas mantas, kas tikai krāj putekļus.
– Nevajadzīgi suvenīri un dāvanas, kas tev nepatīk, bet tu paturi aiz pieklājības pret dāvinātāju.
– Priekšmeti, kas izmētāti pa visu mājokli, radot vizuālu haosu.

Mājoklis, kurā valda nekārtība, vienmēr ir saistīts ar nabadzības sajūtu, neapmierinātību un dzīves kontroles trūkumu. Ja tavs miteklis ir pārblīvēts ar mantām, tas var izraisīt nomāktību vai pat depresiju.

Lasi vēl: Strādāju Vācijā, kad vīrs zvanīja un lūdza aizdot 10 tūkstošus eiro – drīz arī noskaidroju patieso iemeslu

Kas var palīdzēt: Tīra, sakārtota telpa rada domu skaidrību un spēju koncentrēties uz jauniem mērķiem un panākumiem. Sakārtojot savas lietas, tev būs vieglāk koncentrēties uz savu finansiālo mērķu sasniegšanu.

 

Veci tekstilizstrādājumi

Desmitiem gadu veci dvieļi, vecmāmiņas gultas veļa, netīri, apdeguši virtuves cimdi – visas šīs nederīgās mantas bieži vien aizņem vairākus plauktus skapjos, lai gan tās vispār netiek lietotas.

Vecos tekstilizstrādājumus prātīgāk ir izmest atkritumos, bet, ja tie joprojām ir labā stāvoklī, taču morāli novecojuši, nodot speciālam dienestam, kas pieņem vecas lietas. Tas atbrīvos vietu tavos skapjos, ko varēs izmantot, piemēram, sezonas apģērbu glabāšanai.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

 

Veca tehnika

Ja neesi kolekcionārs, tad diez vai jebkad dzīvē tev būs vajadzīgs salūzis videomagnetofons vai dators, diskešu kaudze vai pat kompaktdiski. Tev, iespējams, ir patīkamas atmiņas par dažiem no šiem priekšmetiem, taču neļauj nostalģijai pārvērst savu dzīvesvietu par atkritumu poligonu. Droši atbrīvojies no nevajadzīgās tehnikas.

Tikai atceries – pirms izmet veco klēpjdatoru vai tālruni, dublē svarīgo informāciju un pēc tam izdzēs visu vērtīgo, ko esi saglabājis šajos gadžetos.

Kosmētika, kurai beidzies derīguma termiņš

Šampūna pudelēm un kosmētikas burciņām ir tendence uzkrāties vannas istabā. Regulāri pārbaudi šos krājumus un izmet produktus, kam beidzies derīguma termiņš. Tas ne tikai palīdzēs racionālāk organizēt vannas istabas telpu, bet arī pasargās tavu veselību.

Ja kosmētikas krājumos atrodi derīgus produktus, kas vienkārši izrādījās nepiemēroti tev, vari tos uzdāvināt draudzenei vai ziedot.

 

Grāmatas

Runa nav par mūžīgo klasiku, bet gan par nederīgu makulatūru, kas aizņem vietu tavā mājoklī. Veikalu reklāmas bukleti, brošūras, skolas piezīmju klades, bulvāru literatūra un pašpalīdzības grāmatas, kurā sniegtie padomi nav palīdzējuši, ir jāizmet atkritumos.

Veci spilveni

Spilvenam, tāpat kā gandrīz jebkurai lietai, ir ierobežots kalpošanas laiks. Ja tas ir zaudējis formu, nav iemesla to vest uz vasarnīcu vai nobāzt skapī – labāk to izmest. Pat tad, ja vecais spilvens tev ir ļoti mīļš, labāk šķirties no tā – vismaz būs higiēniskāk.

 

Virtuves garšvielas

Lielāko daļu garšvielu var droši uzglabāt vairākus gadus, bet ne mūžīgi. Ja esi aizmirsis, kad iegādājies tās vai citas garšvielas (un turklāt tās nav normālā iepakojumā ar šo informāciju), labāk tās izmest, šādi atbrīvojot vietu virtuves plauktos.