Viņš pameta pilsētu kopā ar citiem iedzīvotajiem, taču atgriezās, lai parūpētos par dzīvniekiem, kas ir palikuši bez mājām.
Kad viņš nokļuva galapunktā, viņš bija stipri pārsteigts – jo bija ļoti daudz pamestu dzīvnieku.
Viņš braukāja apkārt pilsētai, glābjot visus dzīvniekus, ko sastapa pa ceļam un atstājot tiem pietiekami daudz ēdiena un ūdens.
Kādā šķūnī Naoto atrada 120 no bada nomirušas govis.
Valdība bija nolēmusi iznīcināt visus dzīvniekus humānu apsvērumu dēļ, taču Naoto bija vienīgais, kas bija gatavs braukt palīdzēt dzīvniekiem.
Viņš izveidoja aploku priekš 31 govis – dzīvniekiem tur ir pietiekami ērti. Neskaitot milzīgu liellopu, Naoto rūpējās arī par 2 kaķiem, suņiem, četrām savvaļas cūkām un pat par strausu.
Pateicoties dažu cilvēku ziedojumiem, Naoto ir līdzekļi, lai dzīvotu un rūpētos par dzīvniekiem.
Viņš zin, ka apstarojums ir ļoti kaitīgs, taču atsakās par to domāt.
“Ārsti man pateica, ka saslimšu ne tuvāk kā 30 vai 40 gadu laikā. Visdrīzāk būšu jau miris līdz tam brīdim, tādēļ mani tas neuztrauc”.
Avots: adme.ru
Tevi noteikti interesēs
- Mana laulība ar vīru izjuka vienas fotogrāfijas dēļ, ko es viņam aizsūtīju kā pārsteigumu: Rihards tajā pamanīja ko savāduby Laura Andersone
- “Latvijas cilvēkiem vajadzētu būt lepnākiem!”: japāniete Rīna ierodas Latvijā un vairs nevēlas doties prom (+ VIDEO)by Laura Andersone
- Kā uzglabāt sīpolus, lai tie nesabojātos līdz pat nākošajai sezonai: mana omīte atklāj savu metodiby Laura Andersone