Nevienam pašam netraucē sava krākšana, tomēr, ja blakus kādam tā vienmēr ir jāklausās, tas var kļūt par lielu traucēkli.
Tā nomoka daudz cilvēku un tai ir ļoti daudz iemeslu un veidu, kā to pārtraukt. Tomēr, lai nebūtu jāvēršas pie ārsta, ir arī vieglāki veidi, kā censties pārtraukt krākt.
1. Krākšana – Maini gulēšanas pozu!
Protams, naktī īsti nav iespējams apzināti nomainīt gulēšanas pozu, tomēr, ja tev ir kāds, kurš guļ blakus, pajautā, lai naktī, ja sadzird krākšanu, tad palīdz ieņemt citu pozu. Bieži vien krākšana sākas tad, kad cilvēks guļ uz muguras, bet, ja viņš tiks pagriezts uz sāniem, krākšanai būtu jābeidzas. Viens no veidiem, kā pašam izvairīties no gulēšanas uz muguras, ir tenisa bumbiņas ielikšana aizmugurējā pidžammas bikšu kabatā – nogulēt uz tās nebūs iespējams.
2. Veselības izmaiņas
Svara zaudēšana var būt viens no veidiem, kā atbrīvoties no krākšanas problēmas. Tāpat arī izvairīšanās no alkohola un meditācijas piekopšana. Tātad, jo veselīgāks būs tavs dzīvesveids, jo lielāka iespēja, ka šī problēma tevi vairs neskars.
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- “Pirmo reizi dzirdu ko šādu…”: jauna latviešu meitene saraksta dziesmu, kas dažās stundās sasniedz miljonus skatījumu un “nozog” klausītāju sirdis (VIDEO)by Laura Blūma
- Ko nozīmē mazā zivtiņa uz automašīnas aizmugures — izskaidrojam tās patieso nozīmiby Rinalds Bergmanis
- Latviešu tautas ticējumi par Kluso Sestdienu: 5 tradīcijas, kas jādara, lai visu gadu būtu veiksme, saticība un pārticībaby Laura Blūma