Kāpēc patiesībā nekad nedrīkst dauzīt olas

“Cilvēki, kuri dauza olas uz galda, paši ar savām rokām salauž savu dzīvi.”

 

Jau senatnē galds tika uzskatīts par Dieva svētības simbolu, tāpēc pret to izturējās ar vislielāko cieņu. Tas nebija nekas neparasts, jo jebkura necieņpilna attieksme pret galdu vai pārspīlēta izturēšanās pie tā tika nekavējoties apturēta.

 

Šodien aplūkosim, kāpēc nevajadzētu sēdēt uz galda virsmas vai klauvēt pie tā. Kādas sekas varētu rasties, ja cilvēki ignorētu šo ieteikumu un turpinātu uz galda, piemēram, lauzīs olas, kā ierasts?

Vai drīkst dauzīt olu uz galda?

Kad to var darīt biežāk nekā Lieldienās? Mājsaimniecības locekļi pulcējas un mēģina salauzt olu čaumalas, lai tās notīrītu un ēstu olu. Faktiski ir vairāki iemesli, kāpēc to nevajadzētu darīt īpaši uz galda.

 

1. Tautā valda uzskats, ka cilvēks, kurš uz galda sasit olu, var sagādāt savai ģimenei lielu nelaimi. Ja ticat pazīmēm, tas var izraisīt lielus skandālus un nesaskaņas.

2. Cilvēki, kuri dauza olas uz galda, paši ar savām rokām salauž savu dzīvi.Protams, tas viss ir tēlaini, bet tam ir liela jēga. Laime, veiksme un veiksme acumirklī novēršas no šī cilvēka. Var pat teikt citiem vārdiem – dzīve būs salauzta mazos gabaliņos, kā olas čaumala.

3. Ir arī zīme, ka cilvēks, kas to dara, pakļauj savu dzīvību briesmām. Kāds viņam var uzbrukt vai viņš pats izdarīs kaut ko, par ko viņam būs ilgi un smagi jāmaksā.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment