Vasiljevs atgādina, ka sievietei jārūpējas par savu ķermeni vairāk nekā tikai par apģērbu.
Svarīgāk ir uzmanīgi rūpēties par sevi, nevis ievērot stingrus noteikumus. Atcerēsimies Sofiju Lorēnu: «Sieviete, kas nemāk būt skaista sev, nebūs tāda arī citiem.»
Daudzas sievietes pēc kāzām it kā noliek “kroni malā” — mērķis sasniegts, var atpūsties. Taču ģimene nav finišs, bet gan maratons. Ja to skriet tikai ar iecienītu ēdienu un vecām drēbēm, spēks ātri izsīks — gan sievietei, gan attiecībām.
Kaisle ir enerģijas avots, kas palīdz saglabāt aktivitāti un motivāciju
Viena itāļu vecmāmiņa reiz sacīja: ģimenes liesma ir kā ugunskurs — to jātur dzīvu, regulāri pievienojot malku, pretējā gadījumā paliks tikai dūmi.
Kaisle nozīmē ne tikai tuvību, bet arī vēlmi būt blakus, priecēt un pārsteigt otru. Tas var būt jauns tērps, smaržas vai negaidīts smaids— galvenais ir saglabāt iekšējo siltumu.
Bieži tiek uzskatīts, ka, ja esi “laba”, tad tevi mīlēs. Tomēr “laba” nav amats vai aizsardzība. Rūpes ir vajadzīgas, taču bez emocijām attiecības var kļūt vienmuļas.
Kā teica kāds speciālists:
Mīlestība nav vien jūtas — tā ir māksla, rīcība, rūpes, cieņa, atbildība un spēja iedvesmoties no otra.
Cieņa ir svarīga, bet ne vienmēr pietiek. Kad apbrīna pazūd, kāds cits to var atkal radīt. Tad attiecības kļūst citādas.
Kāpēc vīrieši aiziet?
Tāpēc, ka rūpju ēnā pazūd sieviete.
Tāpēc, ka mājas kļūst pārāk paredzamas un garlaicīgas.
Tāpēc, ka viņa aizmirst, ka ir sieviete.
Tāpēc, ka būt vajadzīgai ir labi, bet būt vēlmei — dzīves nepieciešamība.
Būt labai sievai — tā ir māksla. Taču vēl lielāks talants ir neļaut sev kļūt «ērta», bet saglabāt dzīvīgumu, mainīgumu, interesantumu un patiesumu.
Bet ko jūs domājat? Vai vajag mainīties sev pašai? Vai tomēr vīrietim vajadzētu mīlēt jebkurā izskatā? Dalieties komentāros!
Tevi noteikti interesēs
- “Mammai kotletes ir garšīgākas”: vīrs gadiem ilgi salīdzināja manu gatavošanu, līdz kādu dienu es klusējot sakravāju viņa koferi
- Vai ziema jau tuvojas beigām – meteorologi atklāj prognozi no 5.janvāra un tas būs atmiņā paliekoši
- Izrādās, ka Latvijā daudzi vecāki nezina līdz cikiem ārā drīkst atrasties viņu nepilngadīgais bērns: vērts iegaumēt
- Skaista garderobe dāmām 50+; no kādiem apģērbiem vajadzētu atteikties un kā izveidot stilīgu tēlu
- Atgādinājums suņu īpašniekiem: ja nemaksājat šo nodevu, tad jūs var sagaidīt līdz 5000 eiro sods
- Jaungada svētki mums beidzās “jautri”; paši atveda nocenotus augļus, bet noēda pa tīro visus mūsu dārgos ēdienus










