Mūzikls “Mūzikas skaņas” (“The Sound of Music”) – īstena mūziklu klasika, ko esam iemīļojuši ne tikai mēs, bet arī kino kritiķi – mūzikls kopā saņēmis 17 apbalvojumus! Šis 1965.gada Roberta Vaisa mākslas darbs ir iecēlis slavas saulītē vairākus talantīgus aktierus, kas ir pelnījuši, lai viņus piemin!
Noteikti atceries kapteini Van Trapu – strikto kuplās ģimenes tēvu, kas darba nebijās un vairāk laika pavadīja jūrā kā mājās. Kā gan tagad, 52 gadus vēlāk izskatās kapteiņa Van Trapa lomas atveidotājs Kristofers Plamers? Ieskaties nākamajā lapā un uzzini!
Lasi vēl: Mariju no “Mūzikas skaņām” atceries? Šādi viņa izskatās tagad! (FOTO)
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā Kristofers Plamers izskatās tagad!
Tevi noteikti interesēs
- Stāvot Rīgā pie Origo, man klāt pienāca sieviete ar bērnu rokās un pajautāja…by Rinalds Bergmanis
- Daudzi pat nenojauš, kādas slēptās iespējas ir telefona skaļuma pogāmby Rinalds Bergmanis
- “Deviņus gadus man nebija sievietes…” Kolēģes mani aizsūtīja vakariņās ar 54-gadīgu vīrieti: nevarēju pat iedomāties, kā tas beigsiesby Rinalds Bergmanis