Auzu pārslu izmantošana laukos un mājās
Un tagad par praksi. Uzreiz teikšu, ka šī metode darbojas gan uz dobēm, gan ar stādiem. Jā, var barot arī istabas augus.
Dobēm:
Izmantojiet parastas auzu pārslas (nevis ātri vārītas, tas nederēs).
Izkaisiet putraimus uz zemes virsmas. Aptuveni 1 ēdamkarote uz kvadrātmetru.
Uzmanīgi uzberiet vai sagrābiet augsni.
Ja vēlaties palielināt efektu, virsū pievienojiet mulčas kārtu. Tas aizturēs mitrumu un radīs ideālus apstākļus auzu pārstrādei.
Stādiem:
Sagatavojot augsni stādiem, pievienojiet tai šķipsniņu auzu pārslu.
Labi samaisiet ar augsni, lai auzas vienmērīgi sadalītos.
Laistiet kā parasti.
Rezultātu redzēsiet pēc pāris nedēļām. Stādi būs spēcīgi, zaļi un ar spēcīgu sakņu sistēmu.
Rezultāti būs ātri! Auzu pārslas sāk darboties, tiklīdz tās nokļūst zemē. Jau pēc 10-14 dienām jūs pamanīsiet, ka augi aug labāk. Un pēc mēneša augsne burtiski atdzīvosies, kļūs drupana, piesātināta un gatava ražai.
Ir tikai viens auzu pārslu trūkums. Tas ir mikroorganismu “apetīte”. Kamēr tie pārstrādā auzu pārslas, tie var “paņemt” slāpekli no augsnes. Bet arī tas ir viegli atrisināms. Pievienojiet nedaudz urīnvielas vai zaļā mēslojuma, un līdzsvars ir atjaunots.
Šādas vienkāršas metodes nav izdevīgas mēslošanas līdzekļu ražotājiem. Viņi vēlas, lai jūs pirktu viņu dārgos produktus, nevis izmantotu lielveikalā nopērkamās putraimu putraimu putras. Bet es esmu par patiesību! Tāpēc es dalos ar jums ar šo mazo triku.
Nu, draugi, es jums visu izstāstīju, kā ir. Auzu pārslas ir ne tikai brokastis, bet arī īsta “melnzeme” dobēm. Jau pavasarī jūs varat pievienot auzu pārslas augsnei stādiem.
Lasi vēl: Pieci sapņi, kas vēsta par lielām nepatikšanām – to nevajadzētu ignorēt
Izmēģiniet šo metodi vismaz uz vienas dobes.