9 drošas pazīmes, kas liecina, ka tava sieviete ir seksuāli neapmierināta. Atklāsim, ko darīt lietas labā

Ja attiecībās “pazudis” sekss, tad negaidi līdz jūsu attiecībās parādās mīļākais – rīkojies! Mēs atklāsim 9 drošas pazīmes, pec kurām vari noteikt, ka tava sieviete ir seksuāli neapmierināta.

Pirmais risinājums, kas nāk prātā, lai labotu seksuālu neapmierinātību ir nodarboties ar seksu gana ilgi un bieži, līdz partneres neapmierinātība pāriet, ne tā? Taču patiesībā viss ir nedaudz sarežģītāk – ja sieviete ir seksuāli neapmierināta, tad viņa seksuāli nebūs tev pieejama (ja sieviete seksa laikā guļ kā “baļķis”, tad tā arī ir sekuāla nepieejamība), ja jūs no sākuma neizrunāsiet attiecību problēmas.

Seksuālā neapmierinātība sievietēm, pretēji uzskatam, obligāti nerodas no tā, ka viņa nesasniedz baudas virsotni seksa laikā – šajā gadījumā koncentrēsimies uz gadījumiem, kad neizrunātu un/vai sasāpējušu iemeslu dēļ, seksa nav vispār. Par visu sīkāk – nākamajā lapā.

Lasi vēl: 3 lietas, ko tu vari darīt, lai uzlabotu viņas libido – ĀTRI un EFEKTĪVI

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kuras ri tās pazīmes, pēc kurām vari noteikt vai tava sieviete ir seksuāli neapmierināta!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close